Türk Telekom 8 Mart 2020 Dünya Kadınlar Günü

Türk Telekom 8 Mart 2020 Dünya Kadınlar Günü
Türk Telekom 8 Mart 2020 Dünya Kadınlar Günü

Türk Telekom 8 Mart dünya kadınlar günü 100 tl hediye kampanyası hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Türk Telekom migros çeki nasıl alınır, Türk telekom 8 mart dünya kadınlar günü bedava internet var mı?

Migros 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası

Dünya Kadınlar Günü’ne özel, doğal güzellik sırları ve sağlıklı yaşam adına aradığınız her şey, bu kampanya ile 1 AY ücretsiz cebinizde!

Üstelik kampanyaya katılan her 50. Kişi, 100 TL değerinde MİGROS hediye çeki kazanıyor!

Hande Polat Sağlıklı ve Güzel Yaşam

Güzellik uzmanı Hande Polat tarafından hazırlanan Sağlık Yaşam ve Güzellik Sırları Paketi ile bakım, güzellik ve sağlıklı yaşama dair ipuçlarını Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak tam bir ay boyunca cebinizden ücretsiz takip edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Fizy Dinledikçe 1 GB Hediye Nasıl Alınır?

100 TL Migros Hediye Çeki Alma

Sağlık Yaşam ve Güzellik Sırları Paketi’ne abone olmak için, 8 MART yazıp 9222’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya, 7-31 Mart tarihleri arasında kayıt olunabilecektir.

8 Mart Sağlıklı Yaşam iptal etme

Servisi iptal etmek için IPTAL 8MART yazarak 9222’ye ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

19 yorum

  1. Bende herkese 100 tl migros ceki yazmisti sonra tekrar girdim baktim yok , turktelekom kadinlar gunlerindede beni sinir etti bravo , butun kadinlara bedava verseniz ne olur saçmalik resmen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*