Türk Telekom Atlantis Bowling Oyun indirim Kodu

Türk Telekom Atlantis Bowling Oyun indirim Kodu
Türk Telekom Atlantis Bowling Oyun indirim Kodu

Türk Telekom Bowling oyun alana 1 oyun hediye fırsatından nasıl yararlanılır, Atlantis Bowling oyun indirim kodu nasıl alınır detayları.

Türk Telekom Atlantis Bowling Kampanyası

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu aboneleri, Atlantis Bowling’den alacakları bir bowling oyununa ikinci oyun bedava!

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya ​Online İşlemler Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonu tıklanarak ya da cep telefonundan “atlantis”  boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınması ve fırsat kodunun kasadaki görevliye ibraz edilmesi gerekmektedir.

Bu kampanyanın içeriği Atlantis Funny City bünyesindeki Arena Park AVM, Kale Outlet Center, Torium AVM, Mall of Istanbul AVM, Kadıköy şube’de hafta içi pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günü salon açılış- kapanış saatine kadar kullanıma açıktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Bip Ücretsiz 1 GB Nasıl Alınır?

Atlantis Bowling indirim kodu nasıl alınır?

Türk Telekom 1 oyun alana 1 hediye kampanyasından yararlanmak için atlantis boşluk TCKN 6262 mesaj gönderin ve anında indirim kodunu alınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*