Türk Telekom Dönüşen Tarife İle Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen Tarife İle Bedava İnternet
Türk Telekom Dönüşen Tarife İle Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından 2017 senesinde başlatılan bedava internet dönüşüm kampanyası 2020 senesi geldiğinde yoğun talep sebebiyle devam ediyor. Bilindiği üzere operatörler tarafından sunulan paketlerin içerisinde internetin yanı sıra dakika ve SMS de yer almaktadır. Ancak üretilen uygulamalar sebebiyle SMS değerini ciddi biçimde yitirmeye başlamıştır.

Birçok kişinin paketleri içerisinde yer alan SMS miktarı ay sonunda ziyan olmaktadır. Yalnızca birkaç SMS atan kişiler kalan SMS’lerini çöpe atmış olurlar. Bunun önüne geçmek isteyen Türk Telekom kalan SMS’leri internete çevirme imkanı sunmaktadır. Kullanıcılar, ay sonunda kalan SMS’lerini internete çevirerek gelecek ay içerisinde kullanabilmektedir. Çoğu insanın SMS hakkı kaldığından adeta bedava internet imkânıdır.

Türk-Telekom-Bedava-İnternet
Türk-Telekom-Bedava-İnternet

Türk Telekom Dönüşen Tarifeler Hangileridir?

Kalan SMS haklarını internete dönüştürmek isteyen kişiler dönüşen tariflerden bir tanesine üye olması gerekmektedir. Bu paketlerin dışında yer alan kişilerin bu kampanyadan yararlanma şansı yer almamaktadır. Bedava internet hakkının elde edilebilmesi için kullanıcıların;

  • Türk Telekom Dönüşen 2 GB,
  • Türk Telekom Dönüşen 4 GB,
  • Türk Telekom Dönüşen 6 GB,
  • Türk Telekom Dönüşen 8 GB,
  • Türk Telekom Dönülen 10 GB, paketlerinden bir tanesine üye olması gerekmektedir.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası Ne Zaman?

Türk Telekom Dönüşen 2 GB

Türk Telekom tarafından sunulan bu paket, dönüşen paketler arasındaki en düşük fiyata sahip pakettir. Dönüşen paketlere minimum ödeme ile sahip olmak isteyen kişiler için en doğru adres olacaktır. Türk Telekom Dönüşen 2 GB paketinde 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet yer alır. Eğer kullanıcılar SMS haklarını dönüştürmek isterlerse tarife 1000 dakika ve 3 GB internet haline gelmektedir. En ekonomik dönüştür paketi olan bu paket ayda 35 TL’dir.

Türk Telekom Dönüşen 4 GB

Türk Telekom’un ikinci dönüştür paketinde 1000 dakika ve 1000 SMS hakkının yanında 4 GB internet sunulmaktadır. SMS hakkını dönüştürmek isteyen kişiler toplamda 5 GB internete sahip olabilmektedir. Türk Telekom tarafından tarife için belirlenen ücret 40 TL’dir.

Türk Telekom Dönüşen 6 GB

Türk Telekem kullanıcıları için aylık 5 GB yeterli olmazsa Dönüşen 6 GB paketi kullanılabilmektedir. Bu paket içerisinde dakika ve SMS sayıları aynı seviyede kalacaktır. Yine kampanya kapsamında 1000 dakika ve 1000 SMS imkânı sunulmaktadır. Paket içerisinde yer alan 1000 SMS internete dönüştürülerek toplam internet miktarı 7 GB olabilmektedir. Tarife ücreti 48 TL’dir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom %15 Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Türk Telekom Dönüşen 8 GB

Aylık toplamda 7 GB internetin yetersiz kaldığı kişiler daha gelişmiş bir seçenek olan Dönüşen 8 GB paketini seçebilirler. Paket içerisindeki dakika ve SMS sayıları aynı kalırken internet 8 GB olacaktır. SMS hakkının dönüşümüyle birlikte toplamda 9 GB internet hakkı kazanılabilmektedir. Aylık 55 TL ödeme ile bu pakete sahip olunabilmektedir.

Türk Telekom Dönüşen 10 GB

Dönüşen tarifeler arasındaki en üst paket olarak Dönüşen 10 GB paketi gösterilmektedir. Paket içerisinde bulunan 1000 SMS hakkını kullanmayacak olan kişiler toplamda 11 GB internetin sahibi olacaklardır. SMS ve dakikaları yine 1000 seviyesinde kalmaktadır. Tarife ücreti olarak 65 TL belirlenmiştir.

Türk Telekom Dönüşen Tarife İle Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Dönüşen tariflerden bir tanesine üye olan kişiler telefonlarının mesaj bölümüne girdikten sonra DONUSTUR yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Mesajlar iletildiği anda 1000 SMS hakkı 1 GB internete dönüştürülecektir.

Daha fazla Türk Telekom bedava internet kampanyaları ve tarifeleri hakkında bilgi almak için Türk Telekom Bedava İnternet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*