Türk Telekom EBA 3 GB Bedava internet nasıl alınır?

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava internet nasıl alınır?
Türk Telekom EBA 3 GB Bedava internet nasıl alınır?

Türk Telekom ve Milli eğitim bankalığı işbirliği ile EBA’da geçerli 3 GB ücretsiz internet kampanyası başlatılmıştır. Türk Telekom EBA kampanyası hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Türk Telekom EBA 3 GB internet alma

Türk Telekom EBA ücretsiz internet nasıl alınır, Türk Telekom EBA almak için mesaj atmanız yeterlidir. Türk Telekom EBA 3GB internet almak için EBA yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

EBA internet paketi ne işe yarar?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan EBA (Eğitim Bilişim Ağı) çevrimiçi eğitim platformudur. Öğrenci ve öğretmenlerin ders dışı zamanlarda eğitim materyallerine ulaşmalarını sağlayan; ders kitapları, video gibi kaynakları kullanarak öğrenmeye ve öğretmeye imkân veren sosyal bir eğitim platformudur.

EBA kalan internet nasıl öğrenebilirim?

Türk Telekom ücretsiz EBA kampanyası kapsamında Faturalı abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom’dan Yepyeni Tarifeler Sizlerle

Türk Telekom Korona Virüs Bedava İnternet

Türk Telekom korona virüsü bedava internet almak için EBA kampanyasını kullanabilirsiniz. MEB ve Türk Telekom iş birliği ile korona virüsüten dolayı tatil edilen öğrencilere bedava internet verilecek. EBA bedava internet ile korona virüsü kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*