Türk Telekom Faturalı Hatlara Özel Avantajlar

Türk Telekom Faturalı Hatlara Özel Avantajlar
Türk Telekom Faturalı Hatlara Özel Avantajlar

Türk Telekom ülkemize ait bir GSM operatörü olarak, kaliteli hizmet ve özel tarifeler sunarak, aktif bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlıyor. Rekabetin oldukça kapsamlı olduğu bu dönede ise, yeni abonelere ciddi anlamda önem vermekte. Türk Telekom faturalı hat tarifeleri oldukça cazip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların kullanım alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanan bu kampanyalardan sizler de uygun olanı seçebilir, avantajları kullanabilirsiniz. Bu tarifeler içinde Selfy, Türk Telekom Prime, Konuşkan Tarifler, Fırsat Web’de tarifeleri, Evimde Mobil WiFi, Mesleklere göre avantajlı tarifeler ve uygun fiyatlarla cihaz alma olanakları da sunulmaktadır.

Avantajlı Türk Telekom Tarifleri

Türk Telekom tarifeleri içinde yer alan ve en popüler olan Tam Senlik Tarifleri diyebiliriz. Tarifeleri sizin için inceledik. Tarifelere katılım mağazalardan ya da online işlemlerden yapılabiliyor. 3 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS için aylık 28 TL fatura ediliyor. Bu bana yetmez derseniz, 6 GB internete çıkartarak, 32 TL ödeme yapabilirsiniz. interneti daha bol kullananlara avantajlı Türk Telekom tarifeleri 10 GB için 39 TL, 15 GB için 49 TL ve 30 GB için ise 59 TL olarak paket fiyatları değişiyor. Benzer şekilde 1000 dakika konuşma, 250 SMS kullanımına 4 GB almak isterseniz Selfy için sosyal paketi seçebilirsiniz. Aylık sadece 48 TL olan bu pakette sosyal medya hesap kullanımları için ekstra 2GB verilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom EBA Ücretsiz 8 GB internet alma
Türk Telekom Faturalı Hatlara Özel Avantajlar

Neden Türk Telekom Tercih Edilmeli

Daha geniş kullanım isteyenler için Türk Telekom Prime tarifeleri oldukça uygun görünmekte. Yüksek kotalı internet, yüksek konuşma süreleri ve diğer avantajları ile aktif kullanıcılar için tercih edilebilecek bir tarifedir. Türk Telekom faturalı hat avantajları içinde sunulan Prime 15 Tarifesi; 15 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS sunar. Diğer taraftan bu paketler 20 GB, 30 GB ve 40 GB gibi geniş kullanımlar sağlamakta.  Daha orta halli kullanım olsun, ben konuşmayı tercih ediyorum derseniz Aile Tarifeleri sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. 6 GB internet, 3000 dakikaya ek olarak aile içi sınırsız dakika ile kapsamlı bir konuşma paketine sahip olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye Nasıl Alınır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*