Türk Telekom Haftalık 2 GB Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Haftalık 2 GB Bedava İnternet 2021
Türk Telekom Haftalık 2 GB Bedava İnternet 2021

Türkiye’nin en büyük yerli operatörlerinden olan Türk Telekom, farklı etkinlikleri özel kampanyalarıyla her zaman abonelerinin yüzünü güldürüyor. Farklılık yaratan Türk Telekom haftalık 2 GB bedava internet 2021 kampanyasını sizler de çok seveceksiniz. Kampanyaya katılım ve kullanım şartlarını sizin için inceledik. Katılım süreci ve kullanım detaylarıyla ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Kredi ya da banka kartınızı kaydederek anında haftalık 2 GB hediye kazanacaksınız.

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Kredi kartınızı ya da banka hesap kartınızı sisteme kayıt ederek, bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Bimcell, Pttcell, Vestelcell, Pocell ve Teknocell haricinde olan aboneler kampanyadan yararlanabilir. Online işlemler uygulaması üzerinden kart tanımlamanızı yapıyorsunuz. Tüm bireysel faturasız müşteriler, bu kampanyaya katılım sağlayabiliyor. Türk Telekom bedava internet için yapmanız gereken bu kadar. Kampanya 18 Aralık 2020 tarihinde başladı ve 18 Mart 2021 tarihine kadar devam edecek. İlk kez kart tanımlaması yapan tüm abonelere hediyeleri otomatik olarak yükleniyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Festival Paketi Ve Ücretleri
Türk Telekom Haftalık 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet 2021 Kampanyası Şartları

Yukarıdaki özellikleri taşıyan her abone katılım sağlayabilir. Kazanılan internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Kampanya bittiğinde mevcut tarifenizden yararlanmaya devam edersiniz. Eğer tanımlı bir internet paketiniz yoksa erişim sağlayamazsınız. Türk Telekom bedava internet 2021 hattın iptal olması, operatör değişimi ve faturasızdan faturalıya geçiş gibi nedenlerle, gerçekleşmeyecek ve sonlandırılacaktır. Kampanyadan sunulan olanaklar başka bir hatta devir edilemez. Tüm bunların haricinde kazandığınızda ve paketinizin bitiminde size bilgilendirme mesajı ulaşacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*