Türk Telekom Selfy internet Gönderme ve Talep Etme

Türk Telekom Selfy internet Gönderme ve Talep Etme
Türk Telekom Selfy internet Gönderme ve Talep Etme

Türk Telekom Selfy kullanıcıları internetleri bittiğinde internet talebinde bulunabilir veya arkadaşlarına internet gönderebilirler. Selfy hediye internet kampanyalarından internet alma ve gönderme işlemlerinin detaylarını aktarıyoruz.

Selfy internet gönderme nedir?

Hediye İnternet servisi ile internet paketin bittiği an korkma! Servis sayesinde ihtiyaç duyduğun zaman arkadaşlarından internet paketi hediye etmelerini isteyebilir ya da internet paketi hediye edebilirsin.

Hattı ne olursa olsun Türk Telekom mobil Selfy’liler birbirlerine Hediye İnternet gönderimi yapabilir ve birbirlerinden Hediye İnternet talebinde bulunabilir.

100 MB, 250 MB, 1 GB ve 4 GB’lık Hediye İnternet gönderimi ve talebi yapılabilir.Aylık toplam Hediye İnternet alım ve gönderim limiti 4 GB’tır.

Hediye internet nasıl gönderilir?
Hediye internet nasıl gönderilir?

Hediye internet nasıl gönderilir?

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğin kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermen yeterlidir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Pttcell Turkuaz 9GB Paketi 750 Dakika 30 TL

Örnek: HEDIYE 555 *** *** *** 100 MBHEDIYE 555 *** *** *** 1 GB

Hediye internet nasıl istenir?

Hediye İnternet talep etmek için,ISTE yazıp, Hediye İnternet talep etmek istediğin kişinin telefon numarasını ve istenen internet miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermen yeterlidir.

Örnek: ISTE 555 *** *** *** 100 MBISTE 555 *** *** *** 1 GB

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*