Türk Telekom Sen İste Kampanyası

Türk Telekom Sen İste Kampanyası
Türk Telekom Sen İste Kampanyası

Türk Telekom yeni reklam Kenan İmirzalıoğlu ile yeni kampanyası sen iste yeteri başlattı. Peki, Türk Telekom sen iste kampanyası nedir, Türk Telekom sen iste paketleri hakkında detaylı bilgilendirme yapyıoruz.

Sen iste nedir?

Türk Telekom 2020 sen iste kampanyası ile hızlı başlangıç yapacağa benziyor. Sen iste kampanyası açıklaması şöyle; Sen en iyisini iste. Sen bilinmeyeni iste. Yapılmamışı… Denenmemişi iste. Bu kadarını da yapamazlar dediğin bir şey var mı?İ şte, onu iste. Çünkü milyonlar için gece gündüz çalışıyorsan,sadece bir teknoloji şirketi olmak yetmez. İşte bu yüzden biz, hayatta değer verdiğin ne varsa onun şirketiyiz. Türk Telekom Değerli hissettirir.

Türk Telekom Sen iste paketleri

Türk Telekom sen iste kampanyası paketleri henüz açıklanmadı. Sen iste tarifelerinin uygun ve bol GB paketleri olması bekleniyor. Kampanya Türk Telekom müşterilerini memnun etmekle birlikte yeni kullanıcı çekebileceği düşünülüyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Madame Coco 100 TL Fırsat Kodu Nasıl Alınır?

Sen iste değerli hissettirir reklamı

Türk Telekom Kenan imirzalıoğlu ilk reklam filmi yayınlandı. büyük ilgi yaratan reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz. Milyonlar için gece gündüz çalışıyorsan, sadece bir teknoloji şirketi olmak yetmez. Çünkü biz, hayatta değer verdiğin ne varsa onun şirketiyiz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

  1. degerli yetkililer ben ıstıyorum turk telekomdan evimin karsısında okul var oraya fıber ınternet verılıyor bız parası ıle fıber altyapıyı kullanamıyoruz mubalagsız 10 seneden fazla turktelekomluyum sene olmus 2020 bız hala 35 mb lerdeyız reklamlarda nasıl dagın basına fıber kuruyorsunuz da ızmır ın gobegınde fıber yok yazıktır yaptıgınız bu reklamlara fıber verınde gorelım bunun dısında yıne sen ıste kampanyasından mahallemıze baz ıstasyonu ıstıyoruz cekım alanı cok dusuk evlenalakası yok mahalle olarak herkkes sıkayecı bunları yaptıgınız reklama ıstınaden sen ıste turktelekopm yapar kampanyasına yazıyorum cok maagduruz saygılar umarım ıstegımız yerıne gelır sen ıste

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*