Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası İle 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası İle 2 GB
Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası İle 2 GB

Türk Telekom kadınlara özel yapılan bir kampanya ile karşınızda. Türk Telekom faturasız tarifelerden bir tanesine üyeyseniz bu kampanya tam size göre. Gerçekleştirilen kampanya kapsamında sosyal medyada kullanıma özel 2 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken TL yükleme işlemi ve kampanyaya katılım mesajını göndermek.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Faturasız hat kullanıcılarının sayısı her geçen gün azalıyor. Bu durum GSM operatörlerinin genellikle kampanyaları faturaları hat sahiplerine özel olarak gerçekleştirmesine sebep olmaktadır. Bunun farkında olan Türk Telekom gerçekleştirdiği bu kampanyada faturasız hat abonelerini hedef alıyor. Yapılacak olan 25 TL ya da daha yüksek tutardaki TL yükleme işlemi ile birlikte Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye Nasıl Alınır?
Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası İle 2 GB Bedava İnternet
Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası İle 2 GB Bedava İnternet

Kampanya kapsamında sunulan internet yalnızca sosyal medya üzerinden kullanım için sunulmuştur. Günümüzde internet kullanımının çok büyük bir kısmı sosyal medya uygulamaları aracılığıyla yapıldığından birçok kişi için uygun bir kampanya olarak gösterilebilir.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanya dahilinde hediye kazanabilmeniz için ilk etapta şartları sağlıyor olmanız gereklidir. Türk Telekom faturasız hatta sahip olmanız ve kadın kullanıcı olmanız kampanyaya katılım için belirlenmiş olan şartlardır.

Kampanyaya katılım için ilk olarak 25 TL ya da daha yüksek miktarda TL yükleme işlemini yapmanız gereklidir. Belirlenen bu miktarın tek seferde yatırılması şarttır. Parça halinde 25 TL yükleme yapılması kampanyaya katılım için yeterli olmaz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Sil Süpür Hataları ve Çözümleri (Resimli)

Tek seferde yapılan 25 TL ya da üstü yükleme işlemi sonrasında telefonunuzun mesaj bölümüne girerek SOSYAL PAKET yazıp 5555’e mesaj göndermeniz gereklidir. Gönderdiğiniz mesajların ardından hattınıza 2 GB Türk Telekom bedava internet tanımlanacaktır.

Tanımlanan bu internetin 1 GB’lık kısmı Whatsapp kullanımı için geçerlidir. Whatsapp kullanımında harcanmak üzere verilen 1 GB internet 1 ay boyunca hattınıza tanımlı bir halde kalacaktır.

Toplamda 2 GB olan Türk Telekom bedava internet kampanyasının kalan 1 GB’lık kısmı ise Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarında kullanılmak için sunulmaktadır. 1 ay boyunca sosyal medyayı doya doya kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*