Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası

Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası
Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası

Günümüzde hızla artan dijital paket servis uygulamalarından biri de Tıkla Gelsin. Tıkla Gelsin, TAB Gıda tarafından geliştirilen bir platform. Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro gibi pek çok ünlü gıda tedarikçisi ile anlaşmalı. Türk Telekom da müşterileri için dijital paket servis hızına ayak uydurarak iki adet güzel kampanya hazırlamış. Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası kapsamındaki ilk kampanya Tıklagelsin.com’dan Türk Telekom Mobil Ödeme ile ödeme yapabiliyor olmak!

Tıklagelsin.com’da Mobil Ödeme

Tıklagelsin.com üzerinden yapacağınız harcamaları nakit ödeme yapmadan, kredi kartı kullanmadan Türk Telekomlu hattınızın faturasına yansıtarak ödeyebilirsiniz. Peki Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası kapsamında nasıl mobil ödemeye yapabiliriz?

İlk olarak tıklagelsin.com’a girin. Dilediğiniz bir yemeği seçin ve ödeme sayfasına gidin. Ödeme sayfasında karşınıza online ödeme, kapıda ödeme ve mobil ödeme gibi seçenekler çıkacak. Mobil ödeme seçeneğinin üzerine tıklayın ve onaylayın. Karşınıza cep telefon numaranızı yazmanız gereken bir ekran çıkacak. Bu ekrana cep telefon numaranızı yazın ve onaylayın. İşte bu kadar basit! Sipariş ücreti Türk Telekomlu hattınızın faturasına yansıtılmış olacak ve Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası sayesinde tek bir faturayla ikisini tek seferde ödeyebileceksiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom EBA Ücretsiz 8 GB internet alma

Mobil Ödeme Kullanarak Tıklagelsin.com’dan Vereceğin İki Siparişe Burger King Restoranlarında Geçerli 2 Kişilik Menü Hediyesi

Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası kapsamındaki ikinci kampanya da Burger King’ten iki kişilik menü hediyesi. Peki kampanyanın katılım koşulları neler?

İlk olarak kampanya 30.08.2021 00.01 ile 05.10.2021 23.59 tarihleri arasında aktiftir. Bundan sonraki tarihlerde geçerli değildir.  Kampanyadan yaralanabilmek için hattınızın mobil ödemeye açık olması gerekiyor. Mobil ödemeye hattınızı açmak için ise yapmanız gereken işlem çok basit: 5555’e MOBILODEME KAYIT yazıp SMS göndermek. Ardından hattınız mobil ödemeye açılacaktır.

Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası

Kampanyadan yararlanabilmek için bir ay içerisinde farklı zaman dilimlerinde Tıklagelsin.com’dan mobil ödeme yöntemini kullanarak iki kez sipariş vermeniz yeterli. Aynı gün içinde sipariş vermeniz farklı zaman dilimi olarak sayılmayıp mutlaka günlerin farklı olması gerekmektedir. Kazanacağınız hediye kodunuz mobil ödeme yaptığınız telefon numarasına SMS olarak gönderilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Selfycard nedir, Nasıl 5 GB hediye alınır?

Kampanyadan yararlanmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası yalnızca ilk başvuran 1500 kişi için geçerli.

Peki Türk Telekom Tıkla Gelsin Kampanyası dahilinde kazanacağımız hediye menüde neler var?

Türk Telekom’un hediye ettiği kampanya menüde: Bir adet Chicken Royale, Bir adet Cheeseburger, bir adet büyük boy patates ve 2 orta boy Coca-Cola var. Şimdiden kampanyadan faydalanacak herkese afiyet olsun!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*