Türk Telekom’dan 23 Nisan’a Özel Hediye İnternet ve Dakikalar

Turk telekom 23 Nisan

Geleneklerimiz milli bayramlarımızı en yüksek coşkuyla kutlamamızı öngörür. Yıl içerisinde yer alan milli bayramlarımızın tamamında bayraklarını alıp dışarı çıkan kişiler milli duyguları en yoğun şekilde hissedebilecektir. Milli bayramlar insanları bir araya getiren ve ortak hisler oluşturan günlerdir. Bu sebeple de en güzel şekilde anılmalı ve kutlanmalıdır.

23 Nisan 1920 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi kurulmuş ve bu tarih ülkemizde bayram olarak kabul edilmiştir. Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk bu önemli günü çocuklara armağan etmiş ve ismini de Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak belirlemiştir. Bayramlarda hediye verilmesi geleneklerimiz içerisindeki en önemli etmenlerden bir tanesi olarak gösterilebilir. Bunun bilincinde olan iletişim operatörleri bu önemli günde tüm abonelerine hediyeler dağıtmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet 23 Nisan

23 Nisan çocuk bayramları ülkemizde her zaman coşku ve mutluluk ile geçmektedir. Çocuklarımızın sahip olduğu neşe ve heyecan ülkenin her noktasına yayılırken herkesi için unutulmaz bir güne dönüşmektedir. 2019 senesinin son günlerini yaşadığımız dönemde ortaya çıkan korona virüsü 2020’nin Nisan ayına gelmemize rağmen hala etkisini üst düzeyde göstermektedir. Bu durum da bayramı istediğimiz şekilde kutlamamızı engellemektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Arayanıbil Plus Kampanyası
Turk Telekom 23 Nisan Bedava Dakika ve İnternet
Turk Telekom 23 Nisan Bedava Dakika ve İnternet

Devletimizin belirttiği şekilde evlerimizde kalarak bu bayramı kutlamak zorunda kalıyoruz. Evde uzun süre kalmamız dizi ya da film gibi aktivitelere çok daha fazla yoğunlaşmamıza ve sosyal medyayı kullanmamıza sebep oluyor. Bu yüzden de internet paketlerimiz çok kısa bir süre içerisinde tükenebiliyor. Bu sorunun yaşanmasını istemeyen Türk Telekom 23 Nisan kampanyası kapsamında tüm abonelerine 1 GB bedava internet hediye etmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika 23 Nisan

Normal şartlar altında birçoğumuz tarifelerimiz içerisinde sunulan 500 ya da 1000 dakika konuşmayı tamamen kullanmıyoruz. Genelde en çok kullandığımız numaralar ile sınırsız konuşma hakkımız olduğundan tarifelerde bu dakikalar bitmiyor. Ancak korona virüs sebebiyle yaşanan bu olağanüstü durumda konuşma sürelerimiz de bir hayli uzadı.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası Ne Zaman?

İnsanlar evlerine kapandıkları bu zorlu günlerde en yakınları ile uzun süreli konuşmalar gerçekleştiriyor. Bu konuşmaların miktarı bayram günlerinde biraz daha artabilir. Bunun bilincinde olan Türk Telekom, tüm aboneleri özgürce konuşabilsin diye tüm kullanıcılarına tam 1000 dakika her yönde konuşma sunuyor. Adeta 23 Nisan’da neredeyse bedava konuşabilecek olan kişiler isterlerse sunulan 5000 SMS haklarını da kullanabilirler. Hem faturalı hem de faturasız hatlar bu kampanyadan yararlanacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet 23 Nisan Nasıl Yapılır?

Kampanyada sunulan muhteşem hediyelerin alınabilmesi için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının indirilip yüklenmesi gerekmektedir. Telefonlara gelen şifreler ile birlikte uygulamaya giriş yapan kişiler sunulan 23 Nisan hediyesini rahatlıkla alabilirler. Herhangi bir işlem yapmalarına gerek dahi olmayacaktır. Uygulamaya giriş yapan herkes bu hediyeye kaydolmuş sayılır.  23 Nisan tarihinde verilecek olan 1 GB internet, 1000 dakika her yönde konuşma ve 5000 SMS hediyesi bir günlüktür. Hediye hatlara 23 Nisan tarihinde tamamlanır ve 24 Nisan’a geçildiği anda kampanyada verilen miktarlardan kalanları silinecektir. Kampanyanın sunduklarını en iyi şekilde kullanmak isteyen kişilerin hazırlıklarını şimdiden yapması en doğru hamle olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*