Turkcell 2020 Ramazan Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell 2020 Ramazan Bedava İnternet
Turkcell 2020 Ramazan Bedava İnternet

Ramazan ayları geldiğinde açlık ve susuzluk olduğundan insanlar evlerinde kalmayı tercih ederler. Genel olarak aktivitelerin tamamı iftardan sonra yapılır. Evlerinde çok daha fazla kalan kişiler de daha fazla internet kullanmaya başlamaktadır. 2020 senesinde bu durumda bir de korona virüsü eklendiği için çok daha uzun süreler evlerde kalınıyor. Bu süreçte internet sorunu yaşamamak adına Turkcell tarafından sunulan kampanyalar kullanılabilir.

Turkcell’den Tüm Abonelerine 1 GB Hediye İnternet

Yılın önemli dönemlerinde her zaman operatörler tarafından ücretsiz hediyeler dağıtılmaktadır. Ramazan ayı da genel olarak operatörlerin hediye dağıttığı bir dönem olarak gösterilebilir. 2020 senesinin ramazan ayı geldiğinde Turkcell ilk kampanyasını açıklayarak tüm abonelerine 1 GB internet vermektedir.

Bu interneti almak için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Kullanıcılardan herhangi bir uygulamayı indirmesi ya da mesaj göndermesi istenmemektedir. Turkcell tarafından tüm abonelere bu internet sağlanacaktır. İnternet hatlara tanımlandığı anda SMS ile bilgilendirmeler yapılmaktadır. Gelen 1 GB internet 1 aylık olduğu için ramazan ayı boyunca kullanılabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yeni Müşteri Yeşil Beyaz 2 GB Paketleri
Turkcell 2020 Ramazan Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell 2020 Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Hediyeleri

Turkcell tarafından oluşturulan BİP uygulaması kullanıcılarına birçok farklı imkân sunmaktadır. Görüntülü arama ve mesajlaşma amacıyla kullanılabilen bu program aynı zamanda bazı yarışmalar da sunar. Kim 1 GB İnternet İster yarışması Turkcell abonelerinin bedava internet kazanabilmesi için çok önemli fırsatlardan bir tanesidir.

BİP uygulamasının içerisinde yer alan bu yarışma 5 aşamadan oluşur ve her aşamada 3 farklı soru yöneltilir. Toplamda 15 soruyu doğru yanıtlayan kişiler 1 GB internetin sahibi olacaktır. Ancak her aşamayı tamamladıklarında belirli bir miktarda internet kazanırlar. İstedikleri anda bu interneti alarak yarışmayı sonlandırabilirler. Aksi halde devam edip yanlış cevap verirlerse almaya hak kazandıkları internet de gidecektir.

Turkcell’de Kalma Sözü Verene 2 GB İnternet

Bilindiği üzere dijital operatörler arası geçiş işlemlerine izin verilmektedir. Bu işlemler olabilecek en kısa süre içerisinde tamamlanabildiğinden birçok kişi sıklıkla farklı firmalara geçiş yapar. Bunu engellemek ve daha uzun süre müşterilerine sahip çıkmak isteyen iletişim operatörleri taahhütlü hizmetler sunmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Elazığ Depremi Ücretsiz Konuşma

Turkcell 12 ay Turkcell’de kalma sözü veren müşterilerine tam 2 GB bedava internet sözü vermektedir. Ramazan ayında bedava internet kazanmak isteyen ve henüz taahhüt yapmamış olan kişiler bu bedava internetin sahibi olabilmektedir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek taahhütlü paketler satına alınabilir.

Turkcell Tanışmaya Özel Bedava İnternet

Turkcell kendi bünyesinde kalan abonelerine hediye verirken farklı operatörlerden geçiş yapan kişilere de bedava internet sunmaktadır. Farklı bir operatörden Turkcell’e geçiş yapan kişiler tam 5 GB internet kazanma hakkını elde edeceklerdir. Bunun için bayilerden geçiş işlemlerini tamamlamaları ve sonrasında kampanyaya katılım mesajını göndermeleri gerekir. Telefonlarının mesaj bölümüne giriş yapan kişiler HAT HEDİYESİ 5GB yazdıktan sonra 2200’a mesajlarını göndermelidir. Mesajların gönderilmesinden kısa bir süre sonra Turkcell tarafından bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesaj ile birlikte hatlara 5 GB internet tanımlanır. 1 ay süreyle tanımlanan bu internet ramazan ayında ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacaktır. İnternetin nasıl kullanılacağına dair hiçbir sınırlama da bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*