Turkcell 30 GB Hediye İnternet

Turkcell 30 GB Hediye İnternet
Turkcell 30 GB Hediye İnternet

Turkcell tarafından faturalı hat sahipleri için çok sayıda farklı tarife yayınlanıyor. Sizler de faturalı hat kullanmayı tercih ederseniz bu tarifelerden bir tanesini seçerek doyasıya kullanabilirsiniz. Eğer tarifenizin şartlarını çok beğendiyseniz 12 ay tarifenizde kalma sözü vererek ekstra Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 12 Ay Kalma Sözüne 30 GB

Operatörler arasında geçiş işlemi ile birlikte insanlar sıklıkla GSM operatörünü değiştiriyorlar. Bu durum operatörleri rahatsız etmiş olacak ki özel kampanyalar başlattılar. Turkcell tarafından başlatılan bu kampanyadan bedava interneti kazanabilmeniz için 12 aylık tarifede kalma sözü vermeniz yeterli.

Turkcell 30 GB Hediye İnternet Kampanyası
Turkcell 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Kampanya dahilinde sunulacak olan hediye internet herkes için 30 GB değil. Seçtiğiniz tarifeye göre 10 ya da 20 GB Turkcell bedava internet kazanma durumunuz da söz konusu olabilir. Hangi tarifeden ne kadar hediye geleceği Turkcell tarafından açıklandı.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Faturalıya Geçiş Katlanan 5 Gb Kampanyası

10 GB hediye internet alacak olan tarifeler Turbo Fırsat, Turbo Avantaj, Turbo Eko, Turbo Fırsat Plus, Turbo Yeni 2 GB, Turbo Avantaj 2 GB, Turbo 1 GB, Akıllı 2 GB ve Kontratlı Altın Yaşlar Avantaj 2 GB olarak belirlenmiştir.

20 GB hediye internet alacak olan tarifeler Turbo Star, Turbo Plus, Turbo Konfor, Turbo Hepsi Eko, Turbo Hoş Geldin, Turbo Mini, Turbo Ekstra, Turbo Midi, Turbo Fırsat Süper, Turbo Yeni 3 GB, Faturalı Midi Plus, GNÇ Fırsat, Faturalı Fırsat Midi, Akıllı 3 GB ve Faturalı 3 GB Plus olarak belirlenmiştir.

30 GB Turkcell bedava internet alacak olan tarifeler GNÇ Plus, GNÇ Süper, GNÇ Ekstra, GNÇ Maksi, GNÇ Avantaj, GNÇ Star, GNÇ 4 GB, Lifecell Seçmece Karışık 1 GB, Lifecell Fırsat 7 GB, Lifecell Süper Avantaj, Lifecell Akıllı Maksi, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Akıllı Midi, Lifecell Fırsatı 9 GB, Lifecell Fırsat Midi, Platinum Avantaj, Platinum Hoş Geldin, Platinum Maksi, Platinum 10, Platinum 15 ve Turbo Süper olarak belirlenmiştir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Paycell 1 Gb Hediye internet nasıl alınır?

Turkcell 12 Ay Kalma Sözüne 30 GB Nasıl Alınır?

Yukarıdaki tarifelerden bir tanesine kayır olduktan sonra telefonunuzun mesaj bölümüne girerek FIRSATGB yazıp 2200’a mesaj göndermeniz yeterlidir. Bulunduğunuz tarifeye göre hattınızı 30 GB’a kadar bedava internet tanımlanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*