Turkcell Abonesi Olmak İsteyenlere Özel Tarifeler

Turkcell Abonesi Olmak İsteyenlere Özel Tarifeler
Turkcell Abonesi Olmak İsteyenlere Özel Tarifeler

Turkcell farklı avantajları sunarak, abonelerini memnun etme çabasında. Rekabetin de yüksek olduğu günümüzde, yeni abone olmak isteyen ya da hattını Turkcell’e taşımak isteyene harika avantajlar sunuyor. Bu avantajlarda, kendinize uygun olan tarifeyi seçerek geçiş yapabilir, bütçenizdeki yükü hafifletebilirsiniz. Turkcel yeni abone olmak isteyenler online işlemlerden, web sayfası üzerinden ya da abone merkezlerinden geçiş taleplerini iletebilir. Hat taşıma işlemleri maksimum 4 gün içinde gerçekleşir. Geçiş işlemi öncesinde hangi tarifeyi kullanmak isterseniz, ona göre baştan belirtmeniz gerekmekte. Birçok tarifede olduğu gibi bu özellikli tarifede de taahhütte bulunmanız gerekiyor.

Turkcell Abonesi Olmak İsteyenlere Özel Tarifeler

Turkcell Avantajlı Faturalı Tarifeler

Sunulan tarifelere sizin için göz attık. Kullanım alışkanlıklarınıza en uygun seçimi yapabilir, hesaplı olanı seçebilirsiniz. Turkcell Süper Fırsat 8GB tarifesi, ayda sadece 44 TL. paket içinde 8 GB internet ve 1000 dakika kullanım her yöne sunuluyor. Yine biraz daha kullanıcı dostu olan Süper Fırsat 20GB paketinde ise 20 GB internet ve 1000 dakika olarak ayda 69 TL ile sizlere sunulmuş. Turkcell avantajlı tarifeler içinde interneti çokça kullanmak isteyenlere özel Dev 150 GB ve Platinum Dev 200GB paketleri var. Konuşma süreleri 20.000 dakika olan bu paketlerden 150GB olan 89 TL/Ay iken, 200 GB olanı ise 109 TL/Ay olarak belirlenmiş. Bunlar bana yetmez, ben sınırsız internet isterim derseniz, 500 GB, 20.000 dakika her yöne paketini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu paketin fiyatı ise sadece 199 TL/AY.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Sürpriz Nokta nasıl yapılır?

Turkcell Yeni Müşterilere Özel Kampanyalar

Turkcell yeni aboneler konusunda oldukça titiz çalışmalar yapıyor. Gençlere, emeklilere ya da sosyal medya kullananlara farklı şekilde paketler sunarak, kişilerin alışkanlıklarına göre tarifeler oluşturuyor. GNÇ Fırsat 5 paketi, genç olan ve Turkcell abonesi olmak isteyenlere yönelik güzel bir paket. Paker içinde 3 GB internet, 500 dakika her yöne görüşme var. Ancak ekstra Bip, Fizy, Tv+ gibi sosyal ve interaktif kullanımlara yönelik sınırsız internet sunuluyor. Turkcell yeni müşteri olmak isteyenler için Turbo Fırsat avantajı ise gerçekten ekonomik gözükmekte. 3 GB internet ve 500 dakika her yöne dakikaları aldığınızda aylık sadece 44,90 TL ödemeniz yeterli oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*