Turkcell Bedava İnternet 2022

Turkcell Bedava İnternet 2022
Turkcell Bedava İnternet 2022

Turkcell Bedava İnternet 2022 İnternetin günümüzde SMS ve konuşmadan daha değerli olduğu bir dönemdeyiz. Artık mesaj ve konuşma işlemlerimiz içinde internet vasıtasıyla kullanabileceğimiz uygulamaları tercih ediyoruz. Bu durum hat sahiplerinin paket ya da faturaları tarife seçerken SMS ve dakika miktarından çok internet miktarına önem göstermesine neden oluyor. Ancak kimi zaman tarifeler yenilenmeden mevcut internet hakları hızlı bir şekilde tükenebiliyor. Bu gibi durumlarda pek çok GSM operatörü kullanıcılarının faydalanabileceği bedava internet hakkı sağlıyor. Pek çok kullanıcı bunu önemsemese de ayda 20 GB’ye kadar bedava internete sahip olma şansınız bulunuyor. Turkcell yepyeni kampanyalar ve fırsatlarla kullanıcılarına bedava internet sunan GSM operatörleri arasında ilk sırada yer alıyor. Farklı uygulama, kampanya ve paketlerle aylık çok yüksek miktarlara varan bedava internet hakkı kazanmanız mümkün. Turkcell’den bedava internet kazanabileceğiniz fırsatları şu şekilde:

  • Salla Kazan
  • Dijital Operatör uygulamasına özel kampanyalar
  • EBA’ya özel avantajlar
  • BİP uygulamasına özel fırsatlar

Sıraladığımız bu uygulamalar sayesinde haftalık ve aylık olarak onlarca GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Gelin Turkcell bedava internet 2022 yılına özel fırsatları daha detaylı inceleyelim.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell’in mobil uygulaması olarak karşımıza çıkan Salla Kazan uygulaması haftalık 2,5,10 GB’ye kadar bedava interneti müşterilerine sunuyor. Turkcell bedava internet 2022 kapsamında devam eden uygulama fırsatlarından yararlanan pek çok kullanıcının rağbet gösterdiği uygulamayı şimdi edinerek siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Google Play Store üzerinden uygulamayı edinebilir ve mevcut hattınızla kayıt olarak anında bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dijital Operatör Uygulamasından Bedava İnternet

Turkcell’in bedava internet sunduğu bir başka platformsa Turkcell Dijital Operatör uygulaması. Uygulama aslında kullanıcıların Turkcell’den güvenli şekilde teknolojik cihaz satın alması, tarife ve paket yüklemesi yapması ve fatura detaylarını inceleyebilmesi gibi nedenlerle oluşturuldu. Ancak uygulamayı cep telefonunuza indiren kullanıcılara anında 2 GB hediye internet yükleniyor.

Turkcell EBA’ya Özel 6 GB Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2022 Pandemi dönemi öğrenciler için en zorlu geçen dönem oldu. Pek çok öğrenci bu süreçte interneti yetmediği ya da interneti olmadığı gibi gerekçelerle dersten uzak kaldı. Turkcell bu dönemde öğrencilerin eğitimlerinden geri kalmamaları için EBA uygulamasına özel aylık 6GB hediye kampanyasını başlattı. Turkcell’e ait olan BİP uygulamasını indirerek yalnızca EBA uygulaması ve EBA internet sitesinde kullanabileceğiniz 6 GB aylık internet paketine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Bu kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerli olup her ay düzenli yenilenir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yeni Müşteri GNÇ Fırsat Mega Plus Paketi
Turkcell Bedava İnternet 2022
Turkcell Bedava İnternet 2022

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyasıyla Bedava İnternet Kazanın

Turkcell’in sunduğu fırsatlar içerisinde ‘Sürpriz Nokta’ kampanyası da yer alıyor. Geçen senelerde de müşterilere sunulan kampanya 2022 yılında da kullanıcılarla buluşuyor. Turkcell’in meşhur uygulamaları arasında yer alan BİP uygulamasını indirerek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Uygulamanın keşfet kısmında bulunan ‘Sürpriz Nokta’ isimli kanalı seçerek bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kullanıcılara ilk olarak günlük 3 hediye sunulur. 1 ay içerisinde 10 hediyeye kadar kazanma fırsatınız bulunuyor.

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet 2022 Turkcell ‘Sen Yap Diye’ kampanyası yine BİP uygulamasının sunduğu fırsatlar arasında yer alıyor. Haftalık olarak ‘Salla Kazan’ hakkı kazandıran kampanyayla bir haftada 2 kez Salla Kazan fırsatlarından yararlanmanız mümkün. Bu kampanyadan yararlanmak için BİP uygulamasının keşfet kısmında bulunan #senyapdiye isimli kanalı seçerek anında Salla Kazan hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödemeye Bedava İnternet

Turkcell aylık fatura ya da paket işlemlerini mobil uygulama üzerinden gerçekleştiren kullanıcılarına ek 2 GB hediye internet sunuyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için faturanızın belirlenen alt tutara sahip olması gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*