Turkcell Bedava İnternet Güncel Kampanyalar

Turkcell Bedava İnternet Güncel Kampanyalar
Turkcell Bedava İnternet Güncel Kampanyalar

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır? İnternet teknolojisi günümüzde global çapta günaşırı 7/24 kullanılır. Özellikle cep telefonlarında önemi her geçen gün artar. Zira internet olmadığı zaman WhatsApp gibi uygulamaların kullanılması, sosyal medyaya erişim, bankacılık hizmeti gibi bazı aplikasyonlardan yararlanılamaz.

Turkcell bu bakımdan çok sayıda internet paketi avantajı sunmaktadır. Bunların hepsini incelerseniz, size uygun olanları bulabilirsiniz. Ancak ücretsiz internetin nasıl elde edilebileceği her abonenin aklındadır.

Bu çerçevede Turkcell, abonelerine çok sayıda seçenek sunmaktadır. Eğer Turkcell bedava internet için bunları incelerseniz, size uygun olanları bulmanız mümkündür.

Dijital Operatör

Turkcell abonesiyseniz ve bedava internet kullanmak istiyorsanız, dijital operatör kullanabileceğiniz seçeneklerden bir tanesidir. Uygulamayı Android ya da iOS cihazlarınıza indirip kayıt işlemlerini yaparsanız, hemen bedava internetleri kullanabilirsiniz.

Bunun için sadece salla kazan alanına gelmeniz, bundan sonra cihazı elinizde sallamanız yeterlidir. Ardından özellik aktif olacak ve size kazandıklarınızı sunacaktır. Bunların arasında internet de yer aldığı için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Günümüzde çok sayıda operatör, yeni hat ile kendilerini seçen abonelere çok sayıda avantaj sunmaktadır. Turkcell de söz konusu kişilere yeni imkanlar, avantajlar teklif etmektedir. Bu çerçevede yeni hat alanlara 5 GB hediye internet paketi sunulmaktadır.

Kampanyadan yararlanmanız oldukça kolaydır. Yeni bir hat aldıktan sonra yalnızca HAT HEDIYESİ 5 GB yazarak, 2020’ye mesaj yollamanız gerekir. Turkcell bedava internet bundan sonra rahat bir şekilde kullanılabilir.

Ayrıca bu kapsamda bir başka seçenek daha vardır. HOSGELDİN5GB yazarak 2222’ye SMS halinde gönderirseniz, internet paketine ilave olarak 500 dakika, 100 SMS ve BİP içinde geçerli olan 1 GB kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Şansa Reklam Tıkla Kampanyası, Turkcell bedava internet kazanabilmek için yollardan bir tanesidir. Bunun için gerek internette gerekse sosyal medyada gördüğünüzde şansa reklamlarını tıklayarak, 1 GB ya da 2 GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Bu reklama tıkladığınızda 6 tane emocan işaretinden birine tıklayarak hemen elde edebilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri bundan faydalanabilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Güncel Kampanyalar

Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell bedava internet kapsamında çok sayıda seçenek, avantaj yer almaktadır. Ancak bunların çoğu kişiler tarafından bilinmez. Eğer farklı kampanyalar da arıyorsanız, Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan da bunlardan biridir.

Bunun için minimum 2 maksimum 5 kişilik bir ekip kurduğunuzda, ekipler arası hem ücretsiz konuşma hem de her ay 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Örnek olarak sevdikleriniz, arkadaşlarınız veya ailenizle bir ekip kurabilir, ardından bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Eğer ekibin nasıl kurulacağını merak ediyorsanız, Dijital Operatör üzerinden giriş yaptıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz. Ardından buna ilgili kişileri dahil edebilirsiniz. Ayrıca 25 yaş altı gençlere, her ay 2 GB bedava internet de sunulmaktadır. Turkcell bedava internet kazanma 2022 böylece çok sayıda artı kazandırır.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan

Yüklediğin Kadar Kazan çerçevesinde, faturasız hat sahipleri Dijital Operatör, Paycell ya da Turkcell.com.tr üzerinden yüklediği kadar TL kazanır. Böylece Turkcell bedava internet içni de uygun seçenekler sunulur.

Ayrıca Turkcell Dijital 2 GB bedava internet kampanyası da sunar. Bunun için uygulamada yer alan hesaba giriş yaparak, bir paket satın alırsanız 2 GB haktan yararlanabilirsiniz. Bu faturasız hat sahipleri tarafından kullanılabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Xbox Game Pass For PC Hediyesi

Paket istediğiniz olabilir. Aldıktan sonra hediyeniz, hesaba otomatik yükleneceği için hiçbir zorluk yer almamaktadır.

Turkcell Bizce Bedava Kampanyası

Bizce Bedava Kampanyası, Turkcell bedava internet çerçevesinde kullanabileceğiniz seçeneklerden bir diğeridir. Bu kadınlara yönelik hazırlanmış olup kadınlar tarafından aranan tüm konuları rahatça bulabilirsiniz. Kupon biriktirerek internet hakkı kazanabilirsiniz.

Bunun için tek kural aplikasyona her gün girmedir. Ardından girişle elde edilen kuponları kazanabilirsiniz;

 1. 15 kupon günlük 2 GB
 2. 30 kupon 3 günlük 3 GB
 3. 45 kupon günlük 5 GB
 4. 60 kupon haftalık 2 GB

Dolayısıyla Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında böylece uygun imkanlar elde edebilirsiniz. Biriktirdiğiniz kuponlar ile bu kapsamda söz konusu internet kullanımı kazanabilirsiniz.

BİP Kullan Kazan

Turkcell, BİP kullan kazan kampanyasına da sahiptir. Bu kapsamda BİP yıldızı ile bedava 1 ve 2 GB internet elde edilebilir. Yıldız için haftalık olarak, en fazla mesaj atma hedefine ulaşmak gerekir.

BİP Yıldızları kanalını takip ederek, yarışmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu kapsamda sevdiklerinize yazma olanağınız da yer almaktadır. Haftalık,

 1. 100,
 2. 250,
 3. 500,
 4. 750,
 5. 1000,
 6. 1200,
 7. 1500,
 8. 2000,
 9. 2500,
 10. 4000,
 11. 5000,
 12. 10,000 hedeflerine ulaştığınızda internet hakkınız da tanımlanır.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında bu seçeneği de rahat bir şekilde kullanmanız mümkündür. Tüm bunlar sayesinde bedava internete kavuşabilir, kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca Turkcell sayfasını takip ederek, uygun kampanyaları da görüp kaçırmadan kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*