Turkcell bedava internet

turkcell bedava internet kazanma
turkcell bedava internet kazanma

Yaşadığımız teknoloji çağında artık internet lüks olmaktan çıkarak zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Sadece bilgisayardan değil artık cep telefonları ve diğer cihazlardan da internet kullanımı mümkün olmaktadır. Bu cihazlarda internete girmek için ülkemizdeki operatörler üzerinden internet hizmeti satın alınmaktadır. Her geçen gün internet kullanım miktarının artması nedeniyle kullanıcılar Turkcell bedava internet yöntemleri bulmayı tercih etmektedir.

Turkcell Bedava İnternet 2021; söz konusu olduğunda yeni düzenlenen tüm kampanyalar aboneler tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmekte ve kullanılmaktadır. Turkcell bedava internet kampanyaları 2021 yılında olduğumuz bugünlerde de ücretsiz bir şekilde internete girebilmenizi cazip şekillerde sağlamaktadır. Özellikle internette uzun süreler geçirmeyi seven kişilerin yoğun olarak talep edeceği Turkcell bedava internet paketleri arasında yüksek miktarlarda ücretsiz internet seçenekleri de bulunuyor. Sizin için özel olarak hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Turkcell bedava internet kazanma ile alakalı en çok kazandırmakta olan kampanyalar ve popüler uygulamalar ile alakalı birçok bilgiyi sizlere aktaracağız. Rehber niteliğindeki bu yazımız sizlere ücretsiz Turkcell internet bulma konusunda yardımcı olacak.

turkcell bedava internet kazanma

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2021

Turkcell bedava internet kazanma 2021 konusu ile alakalı tüm güncel kampanyaları burada sizinle paylaşıyoruz. Öncelikli olarak bedava internet nasıl kazanılır, bedava internet kazanma yolları nelerdir gibi konular hakkında bilgi sahibi olursanız, aradığınız Turkcell bedava internete daha çabuk ve etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Turkcell hat kullanımının yaygınlaşması ve daha çok kişiye ulaşması için Turkcell tarafından yeni hat ve abonelik satın alma işlemleri sırasında 5 GB hediye internet tanışma amaçlı sunuluyor. Turkcell yeni hat tanışma hediyesi kampanyasından oldukça kolay bir şekilde faydalanabiliyorsunuz. Hat aktif etme işlemi tamamlandıktan sonra kısa mesaj alanına girerek HAT HEDIYESI 5GB yazdıktan sonra 2020 numarasına mesaj yollamanız yeterli oluyor. Bu işlemi tamamladıktan sonra 25 TL ve üzeri yükleme yaparsanız, 90 gün boyunca geçerli olacak 5 GB bedava interneti sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni hat aldığınızda veya başka operatörden Turkcell’e hattınızı taşıdığınızda HOŞGELDİN 5GB kampanyasına katılabilirsiniz. Katılım talebiniz onaylandıktan sonra hoşgeldin hediyesi olarak 5 GB bedava internetin yanında sizlere 500 dakika konuşma, 100 SMS ve Bip uygulamasında geçerli 1 GB internet yüklemesi yapılacaktır. Hattınızı aktif hale getirdikten sonraki 1 aylık süreçte bu kampanyaya katılmanız mümkündür.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet kullanmak için tercih edilen bir başka yöntem ise Turkcell şansa reklam tıkla kampanyası olmaktadır. İnternet sitelerinde ya da sosyal medya platformlarında Turkcell şansa reklamlarını görerek tıklamanız halinde 1 GB veya 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell şansa tıkla reklamları ile karşılaştığımızda karşımıza çıkan 6 Emocan arasından birine tıklayarak bedava internetinizi alabilirsiniz. Haftada bir kez kullanabileceğiniz bu reklamları nerede bulabileceğinize dair internet üzerinden küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Turkcell şansa tıkla reklamları hem faturalı hem de faturasız abonelerin kullanımına açık olmakla beraber, yılsonuna kadar sürecektir.

Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell bedava internet kazandıran bu kampanya 2 ile 5 kişilik ekip kurarak bu kişilerle ücretsiz olarak konuşma imkanının yanı sıra her ay 1 GB bedava internet kazandırıyor. Aileniz, yakın arkadaş çevreniz ve sevdiklerinizle oluşturacağınız ekip zerinden ücretsiz bir şekilde konuşabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Bunun için Turkcell’in Dijital Operatör uygulamasına girdikten sonra, söylediğiniz kişileri ekibinize ekleyebilirsiniz. Turkcell Biz ekip kur bedava internet kazankampanyasının bir diğer özelliği ise, ekip üyeleri arasında internete paylaşımı yapılabilmesidir. Eğer ekipte 25 yaş altındaki gençler bulunuyorsa her ay 2 GB bedava internet, Turkcell tarafından kendilerine hediye edilecektir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Bedava İnternet

Bir diğer Turkcell bedava internet kampanyası, Turkcell yüklediğin kadar kazankampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde faturasız hat sahipleri de Turkcell resmi internet sitesi, Dijital Operatör uygulaması ve Paycell üzerinden yaptıkları yükleme kadar TL kazanacaktır. Yılsonuna kadar devam edecek bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız; faturasız hattınıza kredi kartı ile TL yüklemeniz yeterli olacaktır. Buradan kazanacağınız hediye TL miktarını internet paketi olarak kullanabilirsiniz.

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dijital Operatör’e giriş yaptıktan sonra kredi kartınızı veya banka kartınızı kullanarak bir paket satın alarak faturasız hattınıza yükleme yapmanız halinde Turkcell dijital 2 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kazanacağına 2 GB bedava Turkcell interneti bir ay boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Turkcell bedava internet otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bizce bedava internet kampanyası kadınlara özgü hazırlanmış kampanyalardan biridir. Kadınlar için özel olarak tasarlanmış Bizce uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra, uygulama üzerinden kupon biriktirerek Turkcell bedava internet 2021 de bolca GB kazanabilirsiniz. Uygulamaya her gün giriş yaparak kuponları kazanabilirsiniz. 15 kupon günlük 1 GB internet kazandırırken, 30 kupon 3 günlük 3 GB, 45 kupon günlük 5 GB, 60 kupon ise haftalık 2 GB internet kazandırmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Güncel Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bip Yıldızları Bip Kullan Kazan Bedava İnternet

Bip Yıldızları Bip kullan bedava internet kazan kampanyası üzerinden 1 ya da 2 GB internet kazanma fırsatınız bulunmaktadır. Bunu gerçekleştirmek ve Turkcell Bip Yıldızı olmak için gereken şartlar, en çok mesaj atma hedefine ulaşmak olacaktır. Turkcell bedava internet kazanmak için Bip uygulamasına giriş yapılmasının ardından, Bip Yıldızları kanalı takip edilmelidir. Haftalık 100 mesaj alt limiti ile başlayan sınır, 10.000 mesaj üst sınırı ile tamamlanmaktadır. Ulaşmış olduğunuz limite göre hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava 30 GB internet kampanyası Turkcell bedava internet arayan kişilerin en çok talep gösterdiği kampanyalar arasında yer almaktadır. 2021 yılında Turkcell tarafından hazırlanan ilk kampanyalar arasında yer almaktadır. Turkcell faturalı hatlarda 12 ay kalma sözü verirseniz, 30 GB internet anında hesabınıza yüklenecektir. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, FIRSATGB yazdıktan sonra 2200 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB ve 5 GB İnternet

Turkcell hediye havuzu tüm kullanıcılarına anında 1 GB internet hediye ediyor. Dijital Operatör uygulamasından hediye havuzuna giriş yaparak 1 GB internetin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu hediyeyi sevdiklerinize gönderme imkanınızda bulunuyor. Bunun dışında Turkcell hediye havuzu tarafından haftalık 5 GB ücretsiz internet ve sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz. Vakit kaybetmeden hediye havuzuna mobil cihazınız üzerinden giriş yaparak bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Süper 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’de faturalı ya da faturasız paket kullanmanıza rağmen herhangi bir taahhüt vermediyseniz, 12 ay Turkcell’de kalmama sözünüze karşılık,her ay Turkcell 2 GB bedava internetkazanabilirsiniz kontratla Turkcell paketlerinden birini tercih etmeniz, 2 GB bedava internet kazanmanız için yeterli olacaktır. Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Turkcell mağazaları üzerinden bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

turkcell bedava internet

Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava İnternet Kampanyası

Web 1 GB aylık Turkcell bedava internet kampanyası bireysel faturasız hat abonelerinin bir ay boyunca geçerli 1 GB internet hediye etmektedir. Bu hediyeyi kazanmak için Turkcell internet sitesi veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile aşağıda yer alan paketlerden birini satın almanız gerekmektedir. Böylece hattınıza bir ay boyunca geçerli 1 GB internet anında yüklenecektir.

Uçuran 4GB,

Uçuran 6GB,

Uçuran 8GB,

Uçuran 4GB Plus,

Uçuran 6GB Plus,

Uçuran 8GB Plus

Uçuran 10 GB Plus

Turkcell Rahat Haydi Gel 1 GB Bedava İnternet

Turkcell rahat haydi gel 1 GB bedava internet kampanyasından sadece yeni Turkcell aboneleri faydalanabilir. Bu tarifeye son 3 ay içinde hattını taşıyan veya yeni hat alıp bu paketi tercih eden kişilere, her ay 1 GB internet Turkcell tarafından hediye ediliyor. Aylık 1 GB bedava internetin hattımıza tanımlanması için her ay bu paketi almanız veya yenilemeniz gerekiyor onu da hatırlatalım.

Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası

Turkcell kim 1 GB internet ister kampanyası hem faturalı faturasız hat sahiplerinin kullanımına sunuluyor. Bip uygulaması üzerinden kim 1GB İster yarışmasına katılarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paycell Kart 50 TL Yükle Haftalık 1GB, Toplamda 3GB Kazan Kampanyası

Bu kampanya sadece Paycell Kart kullanıcılarına özel bir kampanyadır. Turkcell bedava internet, paycell kart 50 ile TL yükle haftalık 1 GB, toplamda 3 GB kazan kampanyası 50 TL ve üzerinde yüklemeyi Paycell kartınız ile gerçekleştirirseniz, toplamda 3 GB Turkcell  internet kazanarak doya doya internete girebilirsiniz. 50 TL ve üzerindeki tüm Paycell kart Turkcell yüklemelerinde bu kampanyadan faydalanmak mümkün olacaktır.

Paycell Kart ile Her 100 TL Harcamana 500 MB Bedava İnternet

Paycell kart sahipleri, kartlarını kullanarak 100 TL ve üzerinde yapmış olduğu tüm harcamalarda Turkcell’den 500 MB internet kazanıyor.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Her gole 100 MB Turkcell bedava internet kazanma kampanyasından faydalanmak oldukça kolay. Her hafta düzenlenen bu kampanyada, seçmiş olduğunuz takımların maçlarında gerçekleşen her gol başına 100 MB internet kazanırsınız. Maç golsüz sona erse bile, yine de 100 MB internet hattınıza tanımlanacaktır. Bu kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalanmak için Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra seçtiğiniz maçları takip etmek yeterli. Her gol 100 MB linkine tıkladıktan sonra maçlar ile ilgili seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternetiniz bittiğinde veya azaldığında Goller Cepte uygulaması üzerinden Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell en uygun internet paketi nasıl yapılır?

Turkcell Goller Cepte 500 MB Bedava İnternet

Desteklediğimiz takıma özel Goller Cepte taraftar uygulamasını telefonunuza indirerek anında 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz. 4 büyük takım taraftarına özel bu uygulama, Google Play Store ve AppStore üzerinden indirilebiliyor. Bu uygulamayı arkadaşınızı davet etmeniz halinde hem size hem de arkadaşınıza ek Goller Cepte 500 MB Turkcell bedava internet kazanma fırsatı da bulunuyor.

Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 5GB İnternet

Bireysel faturalı veya faturasız seslihat sahipleri otomatik ödeme talimatı vererek, ödeme gerçekleşmesinin ardından otomatik ödeme talimatı Turkcell 5 GB ücretsiz internet hediyesi kazanıyor.

turkcell bedava internet 2021

GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in gençler için kullanıma sunduğu avantajlı GNÇ uygulamasında yer alan bu özel GNÇ ÇatlatBedava İnternet Kampanyası hem eğlendiriyor, hem de ücretsiz internet kazanmak için birçok fırsat sunuyor. Bu uygulama üzerinden bedava internet kazanmak için uygulamada yer alan Çatlat butonuna tıklayarak ve size sunulan 2 yumurtayı çatlattıktan sonra bedava internet haklarınızı kullanabilirsiniz. Hediye interneti kullanmak istediğiniz haftanın 2 gününü bu uygulamadan seçebilirsiniz. Belirlediğiniz günlerde uygulamaya girerek Çatlat butonuna tıklayıp yumurtaları kırarak kısa bir süre sonra hattınıza Turkcell bedava internet tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Paketi

Son 1 yıllık süre içerisinde Dergilik uygulamasına hiçbir şekilde giriş yapmayan ve daha önce bu uygulamayı hiç kullanmamış olan kişiler Dergilik 1 GB bedava internet paketi kampanyasından yararlanabilir. Böylece 1 hafta boyunca geçerli olan 1 GB internet kullanıma sunulacaktır. 1 GB mobil internet hediyenizi hemen almak istiyorsanız, Dergilik uygulamasını akıllı cihazınıza indirmeniz yeterli olacaktır. Kazanmış olduğunuz 1 GB bedava internet 1 hafta boyunca geçerlidir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Turkcell bedava internet arayan kişilerin, internet ihtiyaçlarını karşılamak konusunda merak ettiği sorulardan biri de Turkcell bedava internet nasıl yapılır sorusu olmaktadır. Turkcell bedava internet yapmak istiyorsanız; rahat paket tarifesinde yer alan müşteriler, Paycell kart ile fatura ödemelerini yaptıklarında 1 GB bedava internet kazanırlar. Eğer sizde bu tarifeyi kullanıyorsanız; bu tarifeye ait fatura ödemelerinizi Paycell kart ile gerçekleştirerek, her ay yenilenecek olan 1 GB hediye internet paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell Kazan Kazan kampanyası da internet paketi biten kişilerin ek internet paketi satın almaktansa tercih ettiği yöntemler arasında yer almaktadır. Bip uygulamasını kullanarak kazan kazan kanalına abone olan herkes,sorulara vereceği her doğru cevap karşılığında 1 GB, yanlış cevapta ise 500 MB bedava internet kazanacaktır.  Bu yarışmada sorulan her soru başına abonelerden 5 TL ücret alınmaktadır. Arzu ederseniz bu yarışmaya katılarak ek paket satın almadan bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Turkcell bedava internet 2021 uygulamaları devam etmektedir. Uygulamaların güncel listesini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Bu uygulamaları telefona indirdikten sonra basit bir şekilde bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Bedava İnternet

Turkcell yaani arama motorunu kullanarak Turkcell Yaani aylık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Aylık 1 GB bedava internet hediyesi, uygulama motorunu kullandığınız süre boyunca her ay yenilenecektir. Uygulamanın bir diğer özelliği ise arama motoru olarak Yaani üzerinden aramalarınızı gerçekleştirirseniz hediye internet kazanabilirsiniz. Telefonunuzdan bu uygulamayı silmedikçe her ay 1 GB Turkcell bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.  

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet 2021

Turkcell Salla Kazan uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Dijital Operatör uygulaması içine girerek Salla Kazan kutusuna tıkladıktan sonra belirtildiği gibi telefonunuzu sallayıp Turkcell Salla Kazanbedava internet kazanabilirsiniz. Her hafta Salla Kazan’da 10 GB’a varan Turkcell bedava internet kazanma fırsatı bulunmaktadır. 

Turkcell Bedava İnternet Faturalı ve Faturasız 2021

Turkcell bedava internet içinfaturalı ve faturasız 2021 yılında hat sahiplerine bedava internet kazanma fırsatını çeşitli kampanyalar ile sunmaktadır. Sürekli güncellenen ve yenilenen kampanyalarla hem Turkcell faturalı hem de Turkcell faturasız aboneleri bedava internet kazanabilir. Bazı internet kampanyaları sadece faturalı hatlar için olurken, bazıları da sadece faturasız hatlar için olmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2021

Birçok faydalı bilginin bulunduğu bu makalemizde Turkcell bedava internet 2021 konusu ile alakalı en güncel kampanyaları ve bilgileri sizlere en iyi şekilde aktardık. Yukarıda belirtildiği gibi Turkcell Dijital Operatör uygulaması Turkcell Bip mesajlaşma uygulaması ve diğer Turkcell kampanyaları üzerinden çok sayıda bedava internet kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.  Turkcell bedava internet kampanyalarından faydalanmak için katılım şartlarını yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Turkcell bedava internet kazanma 2021 yılı seçeneklerinde ve kampanyalarında herhangi bir değişiklik ya da güncelleme olması halinde, bunları da sizlere aktararak, aktif bir şekilde bedava internet kazanma fırsatlarından faydalanmanızı sağlayacağız.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*