Turkcell Bip Ücretsiz 1 GB Nasıl Alınır?

Turkcell Bip Ücretsiz 1 GB Nasıl Alınır?
Turkcell Bip Ücretsiz 1 GB Nasıl Alınır?

Turkcell Bip görüntülü ve sesli arama yapmak için ücretsiz 1 GB internet kazanabilirsiniz. Turkcell Bip uygulaması 1 GB hediye internet nasıl kazanılır ve bu kampanyadan kimler yararlanabilir detaylandırıyoruz.

Bip Kampanyası Nedir?

İlgili paketlere katılım ile 30 gün boyunca BiP kullanımlarından geçerli 1GB otomatik olarak hediye edilir. BiP ile yapılan sesli ve görüntülü aramalar ise 1GB’lık ek hediye internet paketinden düşecektir. Turkcell müşterilerinin BiP üzerinden yaptıkları mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderimleri ise her koşulda internet paketinden harcamadan ücretsiz olarak gerçekleşmeye devam eder.

Bip 1 GB İnternet Kazanma

Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 1GB, Uçuran 1GB Plus Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini alan müşterilerimiz, Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB, Yeni Yıldız 2GB, Yeni Yıldız 3GB Paketi kampanyalarının birinden yararlanan müşterilerimiz, Avantajlı teklifler kampanyası dahilinde sunulan Her Yöne 50 DK, Her Yöne 100 DK, Aylık 300 DK, Her Yöne 500 DK, Süper Üçlü 2 GB, Süper Üçlü 3 GB, Süper Üçlü 4 GB, Süper Üçlü 2 GB Plus, Süper Üçlü 3 GB Plus, Süper Üçlü 4 GB Plus, Uçuran Ekstra 500 DK, Uçuran Ekstra 700 DK, Uçuran Ekstra 2GB, Uçuran Ekstra 3GB, Uçuran Ekstra 4GB, Uçuran Ekstra 6GB, Uçuran Ekstra 8GB, Uçuran Fırsat 6GB paketlerini alan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  BİP Yıldızları İle Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Kampanyaya dahil olan paketlerden birini kullanan müşteriler, kampanya faydasından yararlanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*