GENÇ TURKCELL BURGER KING KRAL İNDİRİM KAMPANYASI

burger king kral indirim kampanyası
burger king kral indirim kampanyası

GNÇ’liler Burger King’de Paycell ile ödeme yaparak 3 menüden birini %50 indirimle yeme hakkını kazanıyor. Üstelik şanslı olanların bedava menü kazanma fırsatları da var. 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyanın detayları şu şekilde…

Kampanya Detayları

Kampanyadan 30 Kasım 2020 tarihine kadar 26 yaş altı olan ve Paycell kullanan Turkcell aboneleri yararlanabilir.

Kampanya seçili üç menüde geçerlidir. Bu menüler Whopper Jr.Menü, Big King Menü ve Chicken Royale Menü. Belirtilen menüler dışındaki diğer menüler kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında menülerde bulunan içecek ve menü boyut değişimi yapılamamaktadır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterinin kasadaki görevliye kampanyadan yararlanmak istediğini belirterek, Paycell uygulamasında bulunan QR kodu okutuculara okutması gerekmektedir. Kampanya kapsamında ödemeler yalnızca QR ile yapılacaktır. Paycell uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yaani Ücretsiz 1GB Nasıl Yapılır?

Paycell uygulaması kullanılarak QR okutulduğunda eğer bedava menü kazanıldığı belirtilmiyorsa, yukarıda belirtilen 3 menüden istenilen birini %50 indirimle satın alabilirsiniz. Bedava menü kazanıldıysa herhangi bir ücret ödemesi yapılmayacaktır.

burger king kral indirim kampanyası

Önemli Detaylar

Bir müşteri kampanya geçerlilik süresi boyunca %50 indirimden en fazla 20 kez faydalanabilecektir. Aynı zamanda bedava menü fırsatı ise yalnızca 1 kez kazanılabilir.

Kampanya havaalanlarında bulunan restoranlar, mobil restoranlar ve paket serviste geçerli değildir.

Kampanya ile kazanılan fırsatlar başka promosyonlar ile birleştirilemez.

Kampanyadan yararlanmak için Burger King restoronları kasalarında bulunan görevliye kampanya ve indirimden yararlanmak istenildiği belirtilmelidir.

Paycell uygulaması dışında hiçbir uygulamada kampanya bulunmamaktadır. Paycell uygulamasını cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kampanya geçerlilik süresi 30 Kasım 2020 tarihine kadardır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell EBA 3 GB ücretsiz internet nasıl alınır?

Belirtilen 3 menü dışındaki menülerde geçerli olmayan kampanyada menülerin içecek ve patates boyutu orta boydur. Farklı boy seçimleri kampanyaya dahil değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*