Turkcell Çalışan Yakınlarına Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Çalışan Yakınlarına Bedava İnternet
Turkcell Çalışan Yakınlarına Bedava İnternet

Her zaman vatandaşlarımıza uygun şartlarda tarifeler sunmayı amaçlayan Turkcell kendi çalışanlarını ve yakınlarını da unutmuyor. Resmi olarak Turkcell çalışanı olan kişiler belirli seviyede bir indirim kazanırlar. Turkcell hatlarını bu indirimle birlikte kullanırlar ve son derece kazançlı bir alışveriş olur. Ancak Turkcell bununla yetinmeyerek çalışan yakınlarına da özel kampanyalar sunmaktadır.

2020 senesinde başlatılan bu kampanya ile birlikte Turkcell’in en üst paketlerinden bir tanesi olan Platinum paketler şok indirimler ve bedava internet seçeneğiyle gelmektedir. İlk etapta çok uygun fiyatlara tarifesini satın alan kişiler sonrasında tarifenin sunduğu bedava internet imkanlarını kullanabilecektir.

 Turkcell Çalışan Yakını 18 GB

Kampanyanın gerçekleştirilebilmesi için Turkcell çalışan yakınlarının ilk olarak faturalı hat kullanmaya başlaması gerekmektedir. Hali hazırda faturaları hattı bulunan kişilerin ilk etapta bir işlem yapmasına gerek olmaz. Faturaları hatta sahip olan kişilerin tarife seçimlerini yapması gerekir. Kampanya dahilinde özel bir tarife bulunurken bu tarifenin dışında kalan kişiler kampanyadan yararlanamaz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Youtube 5 Gb 15 TL Paketi

Turkcell tarafından çalışan yakınlarına sunulan bu kampanya Çalışan Yakını Platinum 18 GB Tarifesi olarak isimlendirilmektedir. Hatlarını bu tarifeye geçiren kişiler ilk etapta diğer insanlara göre daha düşük bir bedel ödeyeceklerdir. Bunun sonrasında tarifelerin sunduğu bedava internet imkânlarında faydalanmak mümkün olacaktır.

Turkcell Çalışan Yakınlarına Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell Çalışan Yakınlarına Bedava İnternet Kampanyası

Tarife kapsamında kullanıcılara her yöne 2000 dakika konuşma sunulmaktadır. Bunun yanında 1000 SMS ve MMS sunulur. Son olarak tarife kapsamında aylık 18 GB internet sunulmaktadır. Bilindiği üzere Platinum tarifeleri her zaman aktif bir iş hayatı olan kişiler için uygun olmaktadır. Bu sebeple de sunulan bu tarifeler çok büyük avantajlar sunar. Tarife içerisinde dakika ve internetin yanında sinema salonları, otoparklar, restoranlar ve müzelerde geçerli olan onlarca farklı hizmet bulunmaktadır.

Turkcell faturalı hat sahipleri eğer çalışan yakınıysa bu kampanya kapsamında yalnızca 76 TL ödeme yapacaktır. Sunulan imkânlar düşünüldüğünde aylık 76 TL ödeme çok düşük miktarlarda kalır. Bunun yanı sıra sunulan diğer imkânlar da bu paranın hakkını vermektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell EBA 3 GB ücretsiz internet nasıl alınır?

Turkcell Çalışan Yakını Kampanyası

Kampanya dâhilinde bedava internet almak isteyen kişilerin ise yapması gereken farklı bir işlem bulunmaktadır. Turkcell tarafından sunulan ve herkes tarafından çok sevilen Salla Kazan kampanyaları Platinum tarife üyelerine özel imkânlar sunmaktadır. Normal şartlarda dakika, internet ve farklı abonelik hediyeleri bulunan Salla Kazan kampanyası Platinum üyelere düzenli olarak bedava internet sunmaktadır.

Salla Kazan uygulaması her kullanıldığında bedava internet kazanma garantisi bulunacaktır. Haftada 1 defa kullanılan bu kampanya sayesinde Çalışan Yakını 18 GB tarifesinin kullanan kişiler düzenli olarak bedava internet kazanırlar.

Turkcell Çalışan Yakını Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyaya kayıt olmak için Turkcell çalışanının CALISAN yazarak 2200’a SMS göndermesi gerekmektedir. Kısa süre içerisinde kendilerine bir şifre gönderilir. Gönderilen bu şifreyi yazan çalışan yakınları sonrasında CALISAN18GB yazıp 2200’a göndermelidir. Bu şekilde mesaj ile kampanyaya kayıt olunmaktadır. Salla Kazan uygulaması ile gelecek olan internet hediyeleri haftalık, günlük ya da aylık olabilir. Bu hediyelerin sunduğu imkânları iyi bir şekilde okuyup ona göre davranılması en doğru karar olacaktır. Aksi halde alınan hediyeler boşa harcanabilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*