Turkcell Dergilik Uygulaması İle Bedava İnternet

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava İnternet
Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava İnternet

İnternetin hayatımıza girişi yazılı medyayı kökten bitirmedi ancak bu yazılı medyanın internet alemine taşınmasına sebep oldu. Birçoğumuz hala gazeteleri ve dergileri takip etmeye devam ediyoruz. Ancak bunları bayilere gidip almak yerine gazete ve dergilerin internet sitelerine girmek çok daha kolay bir işlem oluyor. Ayrıca herhangi bir ücret ödememiz de gerekli olmuyor.

Gazeteleri ve dergileri takip etmemiz için hepsinin ayrı ayrı sitelerini ziyaret etmemiz gerekli. Özellikle akıllı telefonlarda bu durum oldukça zor. Bu sebeple de oluşturulan Dergilik uygulaması kullanılabilir. Turkcell tarafından desteklenen bu uygulama ile birlikte onlarca dergi ve gazeteyi uygulama üzerinden okuyup inceleyebilirsiniz.

Dergilik Bedava İnternet

Turkcell ile iş ortaklığı bulunan uygulamaların büyük bir kısmı yapılan anlaşmalar sonrasında kullanıcılarına hediyeler dağıtmaktadır. Dergilik uygulaması da bu geleneği devam ettiren uygulamalardan bir tanesi. Turkcell kullanıcıları bu başarılı uygulamayı indirdikten sonra giriş işlemlerini yapmalıdır. Başarılı bir şekilde bu işlemler gerçekleştiğinde Turkcell kullanıcıları bedava internet kazanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Dergilik uygulaması apk indir
Dergilik Uygulaması Bedava İnternet
Dergilik Uygulaması Bedava İnternet

Dergilik İnternet Kazanma

Akıllı telefon uygulamalarının bazıları hayatımızı kolaylaştırmak, bazıları ise bizleri eğlendirmek için oluşturuluyor. Dergilik uygulaması bizlerin hayatını kolaylaştıran uygulamalardan bir tanesi. Turkcell destekli olarak hayatımıza giren uygulama sayesinde çok sayıda gazete ve dergiyi takip edebiliyoruz. Pek takibi bu takibi sağlarken belli oranda internetimizden de kullanmış oluyoruz.

Dergilik İndir APK

Turkcell, internetinizi kullanan uygulamaları önerdiğinde sizlere bedava internet sunarak ücretsiz olarak uygulamaları denemenizi sağlıyor. Dergilik uygulamanızı denemek isteyen kullanıcılar uygulamayı indirip giriş yaparlarsa bedava interneti kazanacaklardır. Kampanya kapsamında 1 GB bedava internet sunulmaktadır. Buna ek olarak yalnızca dergilik uygulaması ile kullanılabilecek olan 5 GB bedava internet de hatlara tanımlanır.

Dergilik uygulamasını indirmek için tıklayınız. – > Dergilik Apk İndir

Dergilik İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ilk olarak telefonlarına Dergilik uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Uygulama iOS işletim sistemine sahip olan telefonlarda App Store, Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda ise Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir. İndirme ve yükleme işlemleri 4.5G kullanan telefonlarda yalnızca birkaç dakika sürecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Dergilik 1 Gb Bedava internet nasıl alınır?

Dergilikten Nasıl İnternet Kazanılır?

Uygulamayı başarılı bir şekilde indirip yükleyen kişilerin kampanya dahilinde hediyelerini alabilmesi için uygulamaya giriş yapması gerekir. Giriş işlemlerinde telefon numaraları ve şifre istenmektedir. Uygulama için gerekli olarak şifre ilk kez giriş yapılırken yönlendirmeler sayesinde kolaylıkla alınabilmektedir. Belirlenen 4 haneli şifreler ve telefon numaraları ile kolayca uygulama giriş yapılır.

Dergilik indir 1 GB Kazan

Uygulamaya başarılı bir şekilde giriş yapıldığı anda hatalara otomatik olarak bedava internet tanımlaması yapılacaktır. Turkcell kullanıcılarının bu kampanya dahilinde kazandıkları bedava internetleri almak için SMS göndermesi ya da uygulama içerisinde bir işlem yapmasına gerek olmayacaktır. Hatta tanımlanan 1 GB internet ve 5 GB Dergilik uygulaması interneti hakkında kullanıcılara SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Dergilik indir İnternet Kazan

Kampanya dahilinde kazanç elde edilebilmesi için son 1 yıl içerisinde uygulamaya yalnızca 1 defa girilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde uygulamanın tekrar indirilip yüklenmesi işlemi bedava internet sunmamaktadır. Kazanılan bedava internet 1 ay içerisinde istenilen şekilde kullanılabilmektedir. Yalnızca yurtiçinde geçerli bir internet olduğu unutulmamalıdır. Kampanya dahilinde faturalı ya da faturasız hat sınırlaması bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*