Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Bedava İnternet
Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Kampanyası, Turkcell abonelerinin güvenliğini sağlayan bir servis. Üstelik bu servisi kullanmaya başlayan kişilere günlük 1 GB internet hediyesi veriliyor.

Bu servis tercih eden abonelerin dolandırıcılığa karşı hem e-posta hem de sosyal medya adresleri korumaya alınıyor. Ayrıca servisten faydalandıkları için günlük 1 GB internet hediyesi kazanılıyor.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Bedava İnternet Hakkında

Bu servis ve hediye internet kampanyasından faturalı ve faturasız tüm Turkcell hat sahipleri faydalanabilir. Bu servisten faydalanan Turkcell aboneleri her ay günlük 1 GB internet hediyesinden faydalanma hakkına sahip olur. Bu kampanyadan yararlanmak için ilk olarak servis üyeliği başlatılması gerekmektedir.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası Yararlanma Koşulları

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Evde Kal Kampanyası İle 2 GB Bedava İnternet

Bu kampanyadan yararlanmak için Turkcell aboneleri Turkcell Dijital Güvenlik Servisi üyeliğini tamamlamalıdır. Servisi satın almak için Turkcell Dijital Operatör uygulaması, Turkcell mağazaları ve Turkcell Müşteri Hizmetlerinden satın alma işlemleri tamamlanabilir. Bununla birlikte SMS ile satın alma imkanı da bulunmaktadır. Cep telefonu mesaj kısmına Güvenlik1GB yazıp 2200’a SMS gönderilmesi yeterlidir. Tarifeye ek olarak Aylık 4.99 TL servis ücreti bulunan bu hizmet satın alındıktan sonra şifre güvenlik hizmetini kullanabilmek için mutlaka https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e–posta tanımlaması yapılmalıdır.

Turkcell abonelerine yönelik hazırlanan Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası kazanılan günlük 1 GB internet hediyesi Yurtiçi kullanımlarda günlük olarak geçerli olup hiçbir şekilde üçüncü şahısları devredilemez ve bu servisin kullanması ile birlikte internet hesapları ve şifreleri dolandırıcılara karşı korumaya alınarak, bu konuda bir mağduriyet yaşanmaması engellenmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bu kampanyada ve servisten ayrılmak isteyen Turkcell aboneleri Cep telefonlarından IPTAL GUVENLIK yazıp 2200’a SMS göndermelidir. Bu kampanya hakkında her türlü değişikliği yapma ya da durdurma hakkı Turkcell tarafından saklı tutulmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*