Turkcell

Turkcell e-Faturaya Geçenlere Hediye 2 GB

Turkcell çevreci hareketini başlattı. E-faturaya geçen turkcell kullanıcıları anında 2GB bedava internet kazanıyor. Turkcell e-fatura bedava internet kampanyasını detaylandırıyoruz.

E-Fatura 2GB internet kampanyası nedir?

Turkcell e-faturaya geçenler 2GB ücretsiz internet kazanıyor. Turkcell E-Faturaya ya da sms faturaya geçen; Ses ve data hattı müşterilerimize haftalık 2 GB internet hediye ! Kampanyadan müşterilerimiz hatları özelinde bir kez faydalanabilir.

E-fatura 2 GB kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell e-fatura 2GB bedava internet kampanya süresi içinde faturanızı SMS veya E-fatura ile almaya başlamanız yeterlidir. E-Fatura’ya geçmek için e-posta adresinizi yazarak 2222’ye ücretsiz SMS gönderiniz. SMS Fatura için, SMS Fatura yazarak 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz. E-fatura veya SMS faturaya geçme işleminizi Dijital Operatörden veya Turkcell Çağrı Merkezini arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Bursa Mobile Hat Kampanyası

E-fatura iptal etme

Turkcell e-fatura kampanyasını iptal etmek için; SMS Fatura aboneliğinizi iptal etmek için, IPTAL SMS FATURA yazıp, ücretsiz 2222’ye gönderebilirsiniz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte sizde hediye internet kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı