Turkcell EBA 6 GB İnternet Alma

Turkcell EBA internet nasıl alınır
Turkcell EBA internet nasıl alınır

Turkcell koronavirüs bedava internet kapsamında okulların tatil edilmesiyle birlikte ücretsiz internet hizmeti veriyor. Turkcell 3 GB ücretsiz internet kampanyasını 6 GB olarak güncelledi.

Turkcell 6 GB EBA Kampanyası

Turkcell Bireysel ve Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li kullanıcılar, BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında geçerli kazandıkları 3GB internet ikiye katlanarak 6GB olarak sunulmaktadır.

EBA 6 GB Ücretsiz internet

Turkcell MEB EBA’da geçerli 6 GB ücretsiz internet alabilirsiniz. Turkcell 6 GB ücretsiz internet sadece EBA sisteminde geçerlidir. EBA ücretsiz internet almak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Turkcell EBA internet nasıl alınır?

Turkcell EBA ücretsiz internet almak için öncelikle BiP uygulamasını kullanıyor olmanız gerekir. Eğer BiP uygulamasını kullanmıyorsanız, detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. BiP uygulamasında arama bölümüne EBA yazdıktan sonra çıkan EBA kanalını takip edin. Sonrasında ücretsiz internet hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Evde Kal Kampanyası İle 2 GB Bedava İnternet

EBA Paketi bittikten sonra ne olur?

EBA ücretsiz internet paketiniz bittiğinde tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir. EBA paketinizde ne kadar internet kaldığını öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*