Turkcell Galatasaray Destek Paketleri

Turkcell Galatasaray Destek Paketleri
Turkcell Galatasaray Destek Paketleri

Turkcell Galatasaray destek paketleri kampanyası başlattı. Bu kampanya ile GS taraftarları takımına destek olurken hediye kazanabilecekler. GS Destek paketleri neledir, GS destek paketleri hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz.

Galatasaray Destek Paketleri Kampanyası

Turkcell Sarı Kırmızı Destek Paketleri; takımı zaferleriyle tarih yazarken, bitmek bilmeyen desteğiyle tarihe geçen Galatasaray taraftarına yakışacak ayrıcalıklı bir destek programıdır. Tarifene ek olarak alabileceğin 5 TL, 7 TL ve 9 TL’lik destek paketlerinden birisini seçerek takımına desteğini göster.

Galatasaray Destek Paketi Hediyeleri

  • VIP ve Standart Maç Biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında) 
  • Stadyumda yer alan Aile (Çocuk) Tribününde maç izleme hakkı 
  • İmzalı forma ve top
  • Antrenman ziyareti
  • Yurt dışı maçlarına takım uçağıyla gitme ve maç bileti
  • GS Store’lar ve online mağazada indirim
  • Galatasaray Müze bileti
  • Basketbol ve Voleybol biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında)

Turkcell GS Sarı Paket Alma

Turkcell Sarı Paket Alma

Turkcell Galatasaray Sarı Paket kapsamında BiP’ten her yöne geçerli 100 dakika ve Fizy’den seçili radyoları dinleme sunulacaktır. Üstelik imzalı formadan maç biletine onlarca sürpriz hediyeye sahip olma şansı bu pakette.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yeni Müşteri Platinum 50 Paketi

Turkcell Sarı destek paketi almak için; GS5 yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. İsterseniz Turkcell bayilerinden, müşteri hizmetlerinden veya HESABIM’dan satın alabilirsiniz. Sarı paketi iptal etmek isterseniz; IPTAL GS5 yazarak 2200’a gönderdiğinizde paketiniz iptal olur.

Turkcell GS Kırmızı Paket Alma

Turkcell Kırmızı Paket Alma

Turkcell Galatasaray Kırmızı Paket kapsamında BiP’ten her yöne geçerli 250 dakika, Fizy’den seçili radyoları dinleme ve Çalarken Dinlet servisi sunulmaktadır. Üstelik imzalı formadan maç biletine onlarca sürpriz hediyeye sahip olma şansı bu pakette.

Turkcell kırmızı destek paket almak için; GS7 yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. İsterseniz Turkcell bayilerinden, müşteri hizmetlerinden veya HESABIM’dan satın alabilirsiniz. Kırmızı destek paketi iptal etmek için; IPTAL GS7 yazarak 2200’a gönderdiğinizde paketiniz iptal olur.

Turkcell GS Şampiyon Paket Alma

Turkcell Galatasaray Şampiyon Destek Paketi kapsamında BiP’ten her yöne geçerli 500 dakika, Fizy’den seçili radyoları dinleme, Çalarken Dinlet servisi, Goller Cepte Standart Paketi ve Lifebox Hoş Geldin Paketi (5GB saklama alanı) sunulmaktadır. Üstelik imzalı formadan maç biletine onlarca sürpriz hediyeye sahip olma şansı bu pakette.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Tüm destek paketlerinin değişkenlik gösterebilen katılım hakları ile yararlanacağı telekomünikasyon harici faydalar, BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı ve sosyal medya aracılığıyla yapılacak yarışma ve/veya talep katılımı esası ile dağıtılacaktır. Şampiyon paket sahipleri Goller Cepte uygulamasını indirdikleri takdirde GS’ın lig ve kupa maçlarında attığı her gol başına 200MB, Şampiyonlar Ligi’nde attığı her gol başına 400MB internet hediyesi kazanırlar.

Turkcell Galatasaray şampiyon destek paketi almak için; GS9 yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. İsterseniz Turkcell bayilerinden, müşteri hizmetlerinden veya HESABIM’dan satın alabilirsiniz. GS Şampiyon paketi iptal etmek için; IPTAL GS9 yazarak 2200’a gönderdiğinizde paketiniz iptal olur.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*