Turkcell Güvenli İnternet Hizmeti 2500

Turkcell Güvenli İnternet Hizmeti 2500
Turkcell Güvenli İnternet Hizmeti 2500

Turkcell güvenli internet hizmeti ile istemediğiniz içerik ve medyalar önünüze çıkmaz. Çocuklar ve yetişkinler için Turkcell güvenli internet hizmetini detaylandırıyoruz.

2222 SMS Servisi yerine 2500

31 Ocak 2020 itibariyle güvenli internet servisi için tüm işlemlerinizi 2200 yerine 2500’e​ SMS atarak yapabilirsiniz.​

Turkcell Güvenli İnternet Hizmeti nedir?

Turkcell 22.11.2011 tarihinden itibaren sunulmaya başlanan Güvenli İnternet Hizmeti, abonelerin talebi üzerine, ücretsiz olarak sunulan çocuk ve aile profillerinden oluşan bir hizmettir. İstediğiniz zaman Güvenli İnternet Hizmeti’ni alabilir, profilinizi değiştirebilir veya hizmetten vazgeçebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmayı talep ettiğiniz takdirde talebinizi Hesabım’dan, Çağrı Merkezi veya bayi kanalıyla iletebilirsiniz. Talep etmediğiniz takdirde mevcut kullanımınız herhangi bir değişiklik olmadan devam edecektir. Bilgi için; www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya 532’den destek alabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Salla Kazan Hediye Dakika Paketi

Profil Seçimi Güvenli internet nasıl yapılır?

Profil seçim ve değişikliği, yeni ve mevcut abonelerimiz için, Turkcell Mağazalarından, Dijital Operatör Uygulaması ve 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerinden yapılabilecektir. Güvenli İnternet Hizmetine SMS ile de başvuruda bulunabilirsiniz.

Seçmek istediğiniz profile göre, cep telefonunuzun SMS ekranında GUVENLI AILEveya GUVENLI COCUK yazarak 2500‘a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Aile Profilinde Oyun, Sohbet ve Sosyal Medya seçimini de SMS ile yapabilirsiniz.

Alt profiller için GUVENLI yazıp bir boşluk bırakarak istediğiniz alt profil ismini aralarında birer boşluk bırakarak (OYUN SOHBET SOSYAL) 2500‘a kısa mesaj ile gönderebilirsiniz. Güvenli İnternet Hizmetini SMS ile de iptal edebilirsiniz.

Kurumsal müşterimiz iseniz; GUVENLI CALISAN veya GUVENLI SIRKETyazarak 2500‘a mesaj gönderebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell En Uygun Tarifesi Lifecell Plus 2 Gb Paketi

GUVENLI IPTAL yazıp 2500‘a kısa mesaj gönderek, Güvenli İnternet Hizmetini kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. Hangi profilde olduğunuzu öğrenmek için SMS göndermeniz yeterli.

GUVENLI SORGU yazıp 2500‘a kısa mesaj gönderek, hangi profilde olduğunuzu sorgulayabilirsiniz.

Kampana, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*