En Çok Tercih Edilen GSM Şirketi Turkcell Mi?

turkcell hakkında
turkcell hakkında

Geçmiş yıllardan günümüze kadar Turkcell en çok tercih edilen GSM şirketleri arasına ismini yazdırmayı başarmıştır. Gelişimi ve büyümesi ile adeta başarı basamaklarının nasıl çıkılacağını bizlere gösteren Turkcell müşteri memnuniyeti ve iletişim hatlarındaki kalitesi ile de ön plana çıkmaktadır. Sizlerde Turkcell’in başarılarını nasıl sürdürdüğüne dair araştırma yapıyorsanız, yazımızda kulak verebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda en çok tercih edilen GSM şirketleri arasında yer alan Turkcell hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

En Çok Tercih Edilen GSM Şirketi Turkcell Mi?

Bir dünya şirketi haline gelen Turkcell, ülkemizde kurulmuş olan iletişim ve teknoloji hizmetleri sağlayan bir şirkettir. Müşterilerine mobil ve sabit şebekeler üzerinden, ses, veri, TV hizmeti ve birçok özelliği sunan Turkcell, aynı zamanda birçok kurumsal servisi de sunmaktadır. Sizler için Turkcell hakkında edinmeniz gereken birçok bilgiyi paylaşacağız.

Turkcell Hakkında

Turkcell, 1994 yılında ülkemizin ilk GSM ağı olarak hizmete başlamıştır. 1994 yılından günümüze kadar giderek gelişen ve büyüyen Turkcell ülkemizde de neredeyse kullanıcıların büyük bir çoğunluğunu oluşturmaktadır. Geçmiş yıllardan günümüze kadar kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan Turkcell, Turkcell Holding, Çukurova Holding, Sonera Holding, MV Holding ve serbest payda hisselerine bölünmüştür. Bu hisselerin %51’Lik payı Turkcell Holding A.Ş’ye aittir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell Neden Çok Tercih Ediliyor?

Turkcell iletişim firmasının çokça tercih edilmesinin başlıca nedenleri arasında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Müşteri portföyünü artırmak isteyen Turkcell müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmetin yanı sıra birçok avantaj ve kampanyayı da sunmaktadır. Bunların yanı sıra Turkcell’i ön plana çıkaran bazı özellikler vardır. Bu özellikleri sizler için listeledik;

İşte Turkcell’in Tercih Edilme Sebepleri;

  • Yüksek Kaliteli Ürün ve Servis Sağlaması
  • Sürekli Olarak Gelişim Göstermesi
  • Müşteri Memnuniyeti Sağlaması
  • Çalışma Ortamının Kaliteli Olması
  • Şebeke Yoğunluğunda Düzgün Hizmet Vermesi
  • Bağlantı Kopukluklarını Hızlı Bir Şekilde Gidermesi
  • Yaklaşık Olarak 30.500 Baz İstasyonuna Sahip Olması
  • Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışına Sahip Olması
  • Çekim Gücünün Yüksek Olması
  • Data ve Servis Sağlayıcılarının Güçlü Olması

Yukarıda açıklamış olduğumu 10 özellik Turkcell’in tercih edilmesinde ön plana çıkan detayları oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra Turkcell’in tercih edilmesinde birçok hususun yer aldığını da söyleyebiliriz. Tüm özellikleri listelememizin sizleri sıkacağını düşünerek ön plana çıkan 10 özelliği listeleyebildik. Fakat ön plana çıkan bazı özellikleri detaylı olarak sizlere açıklayacağız.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 18 Mart Tek İhtimal Zafer Reklamı

Turkcell Çekim Gücü İle Ön Plana Çıkıyor

Turkcell’in en çok tercih edilmesi nedenleri arasında çekim gücünün yüksek olması başta gelmektedir. Ülkemizde ve yurtdışında birçok baz istasyonuna sahip olan Turkcell çekim gücü ile birlikte neredeyse ülkemizde her bölgede çekmektedir. Bu durum ise müşterilerin daha rahat ve kaliteli bir şekilde iletişim kurmasını sağlamaktadır. Bundan dolayıdır ki, birçok kişi iletişim sağlayıcılarını tercih ederken çekim gücünden dolayı Turkcell’i tercih etmektedir. Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde Turkcell’in yaklaşık olarak 35.000 baz istasyonuna sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu kadar fazla baz istasyonuna sahip olması da, bizlere çekim gücünün ne denli yüksek olduğunu göstermektedir.

Turkcell Kampanya ve Avantajları

Turkcell’in çok fazla müşteriye sahip olmasını sağlayan bir diğer unsurda sağlamış olduğu kampanya ve avantajlardır. Hat taşıma veya yeni hat çıkartacaklar için özel kampanya ve paketler sunan Turkcell birçok kişiye etkileyebilmeyi başarmıştır. Bu kampanya ve avantajlardan yararlanmak isteyen birçok kişinin Turkcell’e başvuru yaptığını ve bu şekilde de çokça tercih edildiğini dile getirebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*