Turkcell Haydi Gel! 12 Ay Boyunca Her Ay 3GB

Turkcell Haydi Gel! 12 Ay Boyunca Her Ay 3GB
Turkcell Haydi Gel! 12 Ay Boyunca Her Ay 3GB

Turkcell her ay 3GB ücretsiz internet almak istemez misiniz? Haydi sende Turkcell’e gel ve 12 Ay boyunca Turkcell 3GB bedava internet kazan!

Haydi Gel 3GB nedir?

Siz de hemen Turkcell’e gelin, avantajlı paketlerimizden birini seçin, 12 ay boyunca ayda 3GB’a varan internet hediyeniz başlasın. Turkcell’li olmak için Turkcell Mağazalarımıza bekliyoruz.

Haydi Gel 3GB nasıl alınır?

Kampanya tarihleri arasında numaranızı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell faturasız bireysel ses müşterisi olmanız, geldikten sonra 30 gün içinde 25TL ve üzeri bir paket satın almanız durumunda kampanya faydanız otomatik tanımlanacaktır.

Haydi Gel 3GB Şartları nedir?

11.12.2019 itibarıyla numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell’e gelen bireysel faturasız ses hattı müşterileri; 25-27 TL arası paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1GB kazanacak. 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 3GB internet faydası kazanacaklardır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Karne Hediyesi Canım Kendim 15 GB Paketi 55 TL

12.04.2019 tarihinden sonra kampanyaya katılan müşteriler için: Kampanya kriterlerini sağlayan müşterilere, 25-33 TL arası paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB, 34 TL ve üzeri paket  yüklemesi yapmaları durumunda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB olmak üzere internet faydası verilecektir, 12 ay boyunca belirtilen paketlerden birini satın aldıklarında hediye internet faydası hatlarına otomatik yüklenecektir.

12.04.2019 tarihinden önce kampanyaya katılan müşteriler için: Kampanya kriterlerini sağlayan müşterilere 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB internet faydası verilecektir, 12 ay boyunca belirtilen paketlerden birini satın aldıklarında hediye internet faydası hatlarına otomatik yüklenecektir. 

Haydi Gel iptal etme

Hediye 1 GB faydasının SMS ile iptali için: İPTAL 1GBHAYDIGEL yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Şubat 2020 Bip Hediye İnternet 10GB Kazan

Hediye 3 GB faydasının SMS ile iptali için: İPTAL 3GBHAYDIGEL yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz. 

Hediye 2 GB faydasının SMS ile iptali için: IPTAL 2GBHAYDIGEL yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz. 

GNC Gece faydası iptali için ise İPTAL HAYDIGELGNCGECE1GB yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampana, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*