Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Hediye İnternet

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye İnternet
Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye İnternet

GSM operatörleri sürekli olarak bedava internet kampanyaları ile birlikte abonelerinin daha rahat bir şekilde internet kullanmasını amaçlıyor. Tabi ki sunulan bedava internet kampanyalarının firmalara da belirli getirilerinin olması şart.

Bu doğrultuda Turkcell tarafından başlatılan bu kampanya kapsamında kullanıcılara düzenli olarak Turkcell bedava internet sunulmaktadır. Paketlerindeki internet miktarından hiçbir zaman memnun kalmayan kişiler düzenli olarak sunulan bedava interneti kullanarak her ay daha yüksek miktarda internet kullanabilir.

Turkcell tarafından başlatılan bu kampanya BİP uygulaması üzerinden yürütülmektedir. Her gün 20 bin kişiye 1 GB bedava internet dağıtılır. Doğru adımları atarsanız sizler de bu 20 bin kişiden bir tanesi olabilirsiniz.

Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Hediye İnternet
Turkcell Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Hediye İnternet

Turkcell Hediye İnternet

Düzenli olarak hediye internet kazanmayı düşünen kişilerin gerçekleştireceği bu kampanyada her gün 1 GB internet sunulur. İnternetin kazanılabilmesi için BİP üzerinden verilen görevlerin düzenli olarak yapılması gereklidir. Her gün farklı kanallar aracılığıyla farklı görevler verilir. Bu görevler tüm BİP kullanıcılarına sunulmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Güncel Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Siz de BİP uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra bu görevleri düzenli bir biçimde yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer Türkiye çağında ilk 20 bin kişi arasında olursanız 1 GB Turkcell bedava internet sizin olacaktır. Görevler her gün yenilenir. Bu sebeple de her gün 1 GB, ayda toplamda 30 GB bedava internet kazanma şansınız olur.

Turkcell Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından sunulan bu bedava internet kampanyası için ilk olarak telefonlara ücretsiz BİP uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. İndirilen bu uygulamanın içerisinde sürekli olarak yeni görevler gelir. Bu görevlerin yapılması 1 GB internetin kazanılması için yeterlidir. Gün içerisinde görevi tamamladığınız an listedeki yerinizi alırsınız. Eğer sizden önce 20 bin kişi bu görevi tamamlamamışsa Turkcell bedava internet sizin olur. Kampanya kapsamında sunulan internetin kullanım süresi 1 gündür. Her gün yenilenen bir kampanya olduğu için insanlar aynı gün içerisinde interneti kullanmak zorunda kalırlar. Uygulama tarafından verilen görevler her zaman BİP kullanımı odaklıdır. Bu sebeple sizler de kampanya dâhilinde kolayca internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Şehit ve Gazi Her Ay Ücretsiz 10 GB

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*