Turkcell Kaçmaz Paketler 5 GB internet 19 TL

Turkcell Kaçmaz Paketler 5 GB internet 19 TL
Turkcell Kaçmaz Paketler 5 GB internet 19 TL

Turkcell hoşgeldin paketlerinden olan kaçmaz kampanyası nedir, en uygun kaçmaz paketleri nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Kaçmaz Paketler nedir?

Turkcell faturalı hatta geçenler veya hattını Turkcell’e taşıyanlar için geçerli bir kampanyadır. Turkcell Mağazalarında faturalıya yeni gelen müşterilerimize özel, paketinize ek aylık bol GB içeren Kaçmaz Paketler kampanyası satışta.

Kaçmaz paket nasıl alınır?

Turkcell kaçmaz paket kampanyaya lansman tarihinden itibaren yeni tesis ya da numara taşıma yaparak faturalıya yeni gelen bireysel ses müşterileri Turkcell mağazarı ve müşteri hizmletlerinden satın alabilirler.

Kaçmaz 5 GB internet paketi 19 TL

Turkcell kaçmaz 5 GB paketi 12.03.2020 tarihi itibariyle 5GB içeren Kaçmaz 5GB ve 10GB içeren Kaçmaz 10GB paketleri sunulacaktır. Paketlerin fiyatı 19TL ve 29TL’dir (Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir).

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Garanti BBVA Ücretsiz 5 GB Sil Süpür Kampanyası

Kaçmaz 10 GB internet paketi 29 TL

Turkcell kaçmaz 10 GB paketi 12.03.2020 tarihi itibari ile son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek Turkcell Faturalı’ya gelen bireysel ses aboneleri faydalanabilir.

Kaçmaz Paket iptal etme

Turkcell kaçmaz paketinizi iptal etmek için mesaj atabilir veya uygulama üzerinden iptal işlleminizi yapabilirsiniz. IPTAL KACMAZ5G veya BIPTAL KACMAZ10GB yazıp 2200’a göndererekİptal edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak veya Dijital Operatör uygulamasından iptal edebilirsiniz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*