Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Paycell Kart İle 1 GB Bedava İnternet
Paycell Kart İle 1 GB Bedava İnternet

Paycell gibi çok sayıda uygulamaya sahip olan Turkcell bu uygulamalarını kullanan abonelerine her zaman hediyeler sunmaktadır. Turkcell tarafından üretilen Paycell kart da son dönemde en popüler uygulamalar arasında yer almaktadır. Turkcell abonesi olan kişiler Paycell uygulamasını indirdikten sonra kart oluşturup alışverişlerini yaparlarsa 1 GB bedava internet kazanacaklardır.

Paycell Kart Hediye İnternet

Alışverişlerin büyük bir kısmı artık internet siteleri üzerinden gerçekleşmektedir. İnsanlar, internet sitelerine giriş yaparak istedikleri her ürünü alırken kapılarına kadar gelmesini sağlayabilir. Evlerinden çıkmayı gerektirmeyen alışverişler her zaman insanları cezbetmeyi başarırken kredi kartı kullanımı da ciddi anlamda arttırmıştır. Birçok kişi ne kadar güvenli olduğunu bilmeden internet üzerinden kredi kartları ile alışverişlerini gerçekleştirmektedir.

Paycell Kart 1 GB Bedava İnternet
Paycell Kart 1 GB Bedava İnternet

İnternet üzerinden sürekli olarak kredi kartı kullanmak istemeyen ve alternatiflere yönelmek için çaba sarf eden kişiler Paycell ile bu problemi çözebilirler. Turkcell tarafından üretilen bir sanal kart olan Paycell birçok farklı adreste kullanılabilen bir üründür. İçerisine yüklenen miktarda harcama yapılırken bunun üstünde bir harcama yapmak mümkün olmaz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Google Play 10 TL Hediye Para Al

Turkcell tarafından üretilen bir uygulama olduğundan kullanıcıların kredi kartları ile Paycell kartlarına yükleme yapmalarında hiçbir sorun olmayacaktır. Sonrasında bu kartları istedikleri alışverişlerinde kullanabilirler. Turkcell faturalı tarifelerde olan kişiler fatura bedelini bu karttan ödeyebilmektedir. Benzer bir biçimde faturasız Turkcell abonesi olan kişiler de TL yükleme işlemlerini bu kart üzerinden yapabilir. Her iki işlemde de kullanıcılara bedava internet imkânı sunulmaktadır.

Paycell Hediye İnternet

Paycell kullanıcıları TL yükleme ve fatura ödeme işlemlerini Paycell ile gerçekleştirirlerse haftalık kullanım için 1 GB internet kazanacaklardır. Bunun için uygulanın indirilip kullanılmaya başlaması yeterli olacaktır. Çok fazla ekstra işleme gerek olmadığından oldukça kolaydır.

Paycell Kart İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell aboneleri 1 GB internet kazanmak için ilk olarak Paycell uygulamasını telefonlarına indirmelidir. Apple marka akıllı telefonlarda App Store üzerinden indirilen Paycell uygulaması Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda Play Store üzerinden indirilecektir. İndirme işleminin ardından yükleme işlemi tamamlanarak uygulamaya giriş aşamasına geçilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Paycell 1 Gb Hediye internet nasıl alınır?

Uygulamaya giriş işlemi yapılırken belirli kişisel bilgiler istenmektedir. Kartınızın korunumu için verilen bu kişisel bilgiler sayesinde giriş işlemleri yapılabilmektedir. Uygulamanın içerisine girildikten sonra bir sanal kart oluşturulması gerekmektedir. Herkes kendine uygulama üzerinden bir Paycell kart oluşturabilmektedir. Oluşturulan bu kart alışverişlerde rahatlıkla kullanılırken Turkcell içerisinde kullanımında özel hediyeler sunmaktadır.

Paycell İnternet Hediyesi

Turkcell hat sahipleri uygulamayı indirip kartlarını oluşturduktan sonra kartlarında yer alan miktarı kullanarak TL yükleme ya da fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirirler. Gerçekleştirilen bu işlemlerde ödenen minimum bedel 50 TL olmalıdır. Eğer tek seferde 50 TL’den daha düşük miktarda bir alışveriş gerçekleşirse sonuç almak mümkün olmayacaktır. Uygulama üzerinden Paycell kart kullanılarak yapılan alışverişler sonrasında bedava internet otomatik olarak hatlara tanımlanmaktadır. 1 GB hediye internet direkt olarak hatlara tamamlanır ve 1 hafta boyunca özgürce kullanılabilir. Yapılan alışverişler sonrasında kişilere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. SMS geldiği anda 1 haftalık kullanım süresi de başlamış olur. Yurtiçinde kullanım için sunulan bu internet hizmeti 1 haftanın sonunda silinecektir.

Daha fazla bedava internet kampanyası, tarife ve paketlerini öğrenmek için Turkcell Bedava İnternet sayfamıza göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*