Turkcell Paycell Mobil Ödeme İle 2 GB Bedava İnternet

Turkcell Paycell Mobil Ödeme
Turkcell Paycell Mobil Ödeme

Ön ödemeli kartların kullanımı her geçen gün artış gösteriyor. İnsanlar kendi kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemedikleri için ön ödemeli kartları kullanmayı tercih ediyorlar. Gerekli bakiyeler bu kartlara yükleniyor. Kartlara yapılan yüklemeler sonrasında alışverişlerde bu kartlar kullanıldığından yalnızca bu kartın bilgileri aktarılmış oluyor.

Güvenilir olmayan bir internet sitesi kullanılıyor olsa dahi ön ödemeli kartın bilgilerinin bu siteye gitmesi bir anlam ifade etmez. İçerisinde herhangi bir bakiye olmayacağından bu kartı kullanmak mümkün olmayacaktır.

Turkcell abonelerinin farklı ön ödemli kartları kullanmayı bırakması için Paycell adında yeni bir kart çıkardı. Bu ön ödemeli kart Turkcell aboneleri tarafından kolaylıkla kullanılabiliyor. Farklı operatörlerdeki kişilerin de kullanabildiği bu kart ile birlikte Turkcell bedava internet de kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Mobil Ödeme 2GB Kampanyası
Turkcell Paycell Mobil Ödeme İle 2 GB Bedava İnternet
Turkcell Paycell Mobil Ödeme İle 2 GB Bedava İnternet

Paycell İnternet Kazanma Nedir?

Paycell için başlatılan bu kampanya kapsamında kullanıcılar eğer mobil ödeme seçeneğini aktif hale getirirlerse 2 GB Turkcell bedava internet sahibi olacaklardır. Mobil ödeme seçeneğinin açılması ile birlikte karta yapılacak yüklemeler faturanıza yansıyabilir. Böylece hesabınızdan para aktarmanıza gerek kalmaz.

Mobil ödeme seçeneğini aktif hale getirdiğinizde anlaşmalı noktalardan yapacağınız alışverişler sizler için çok büyük indirimler yakalama anlamına gelir. App Store, Google Play Store, Zula, PUPG, n11, Spotify, League of Legends gibi anlaşmaları markalardan yapacağınız alışverişlerden indirim kazanacaksınız.

Paycell İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Bedava internetin alınabilmesi için olarak Paycell uygulamasının telefonlara indirilmesi gereklidir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kolayca uygulama içerisine giriş yapılabilir. Uygulama içerisinde “Hesabım” kısmı bulunur. Bu kısımdan hesabınıza ait tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu kısımdan mobil ödemeyi aktif hale getirmeniz yeterlidir. Sonrasında hattınıza otomatik olarak 2 GB Turkcell bedava internet tanımlaması yapılır. Paycell ile sunulan bu bedava internet 1 haftalık bir kullanım süresi ile gelmektedir. 1 haftanın sonunda 2 GB internetin tamamı kullanılmazsa kalan kısmı hattınızdan silinecektir. İnternetin yurtiçi adreslerde kullanılması gereklidir. Yurt içerisinde sosyal medya sitelerinde ya da çeşitli uygulamalarda kullanılmasına bir engel olmaz. Kampanyanın adımlarını gerçekleştirerek 2 GB internetin sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Sürpriz Nokta nasıl yapılır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*