Turkcell Platinum Paketleri 2021

Turkcell Platinum Paketleri 2021
Turkcell Platinum Paketleri 2021

Turkcell platinum paketleri 2021 4 kategoriye ayrılır bunlardan birincisi bireysel platinum paketler ikincisi Türkcell’i Olmak İsteyenlere Özel Bireysel Platinum Paketler üçüncüsü kurumsal platinum paketler ve sonuncusu platinum fiber paketler olarak ayrılmıştır. Turkcell platinum normal paketler haricinde özel hizmet ve özel destek ile özelleştirilmiş paketlerdir.

Bireysel Platinum Paketler Nedir?

6 adet farklı özelleştirilmiş paket bulunmakta fiyat aralığı ise 99,90 TL ile 349,90 TL arasında değişiklik göstermektedir.12 fatura dönemi kalma sözüne 12 ay süreli bir taahhüt nağme onaylamış olursunuz 12 fatura sözünüze karşın bu paketin fiyatı 99,90 TL olacaktır. Eğer ki 12 fatura dönemi taahhüt name yapmak istemez iseniz aylık 129,90 TL olacaktır. Paket kapsamında TV+, dergilik, fizy, lifebox, Bip ve platinum uygulamalarında mobil internetinizden harcamayacak. Paket içeriği ise şu şekilde 15 GB mobil internet 2000 dakika ve Turkcell hat sahipleri ile sınırsız konuşma şeklindedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bip Salla Kazan Avantaj Hakkı Alma
Turkcell Platinum Paketleri 2021

Türkcell’i Olmak İsteyenlere Özel Bireysel Platinum Paketler Nedir?

Yeni geçiş sağlayan veya numara taşıyan yeni kullanıcılara özel olarak hazırlanmış paketler dir. 3 paket olarak özelleştirilirmiş birincisi platinum 25 ikincisi platinum 50 ve üçüncüsü platinum black 85, 89 TL’den başlayıp 159 TL ye kadar fiyat aralığı bulunmakta.  89 TL olan paketi satın almak isterseniz site sunulacak hizmet 25 GB internet ve 1500 dakika her yöne konuşma olacaktır. Aynı şekilde fiyatlar Bireysel platinum paketler gibi 12 fatura dönemi taahhütname sözünüze geçerlidir.

Kurumsal Platinum Paketler 2021 Nedir?

Şirketlerin ve şirket çalışanlarının özel hatlarına tanımlayabileceği paketler olarak 6 farklı fiyat aralığında özelleştirilmiştir. 112 TL bandında başlayıp 289 TL bandında son bulmakta. En yüksek paketi olan 289 TL lik paket hizmetinden faydalanmak isterseniz 12 fatura dönemi boyunca kalma sözü vermeniz ve taahhütnamenin başlaması gerekmektedir. 15 GB mobil internet 10.000 dakika her yöne konuşma ve şirket içerisinde sınırsız konuşma hakkı hattınıza tanımlanacaktır. Hizmete ek olarak Bip, fizy’e özel ek 5 GB mobil internet, TV+’a özel 10 GB mobil internet ve lifebox üzerinde 100 GB depolama alanı hizmeti de tanımlanmakta.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Şanslı Çark nedir, hediye nasıl alınır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*