Turkcell Platinum Tazedirekt indirim kodu

Turkcell Platinum Tazedirekt indirim kodu
Turkcell Platinum Tazedirekt indirim kodu

Turkcell Platinum üyeleri tazedirekt kampanyasından yararlanarak %20 indirim kazanabiliyorlar. Turkcell platinum tazedirekt indirim şifresi nasıl alınır ve kullanılır detaylandırıyoruz.

Tazedirekt %20 İndirim şifresi nasıl alınır?

Tazedirekt.com üzerinden verilen siparişlerde geçerlidir.100 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim uygulanır. Alınan şifreler kişiye özeldir ve aynı şifre aynı telefon numarası ile bir ay içerisinde 3 kez kullanılabilir.

Kampanya kapsamında kullanılacak indirim kodu 500TL ve üzeri alışverişlerde max. 100TL indirim sağlar. Platinum uygulamasından alınan indirim şifresi Tazedirekt.com ödeme sayfasında ‘Kupon Kullan’ alanına girilerek ‘Kupon Kullan’ kısmından aktif hale getirilir.

Aktif hale getirilmeyen şifreler geçerli olmayacaktır. Ayrıcalık stoklarla sınırlıdır.Ayrıcalık diğer kampanyalarla birleştirilemez. Detaylı bilgi için Tazedirekt Mutlu Müşteri Hattı – 444 75 15 no’lu Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Sağlık Çalışanlarına Tüm Operatörlerden 5 GB İnternet ve 500 Dakika Hediye Kampanyası

Kampana, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*