Turkcell Sabit İnternet ile 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Sabit İnternet ile 24 GB Bedava İnternet
Turkcell Sabit İnternet ile 24 GB Bedava İnternet

Akıllı telefonlarımız sayesinde internete istediğimiz her an ulaşım sağlayabiliyor olsak da evlerde ve iş yerlerinde sabit internet ihtiyacımız devam ediyor. Gün içerisinde sürekli olarak internet kullanılan evler ve iş yerlerinin mobil paketlerde sunulan internet miktarıyla yetinmesi mümkün değil.

Sabit internet denildiğinde akla gelen çok sayıda firma bulunurken Turkcell de bu firmalardan bir tanesi olarak göze çarpar. Her zaman kaliteyi ön planda tutan Turkcell sabit internet hizmetinde de bu kaliteden ödün vermeden kullanıcılarını memnun ediyor. Turkcell tarafından yayınlanan Esnaf veya İş Destek paketleri kapsamında sabit internet satın alan kişiler 24 GB bedava internetin sahibi olacaklardır.

Turkcell Sabit İnternet ile 24 GB Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell Sabit İnternet ile 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Evde İnternet

Evlerindeki internette Turkcell kalitesinden ödün vermek istemeyen kişiler muhteşem tarifeler arasından seçimlerini yapabilirler. Turkcell bedava internet imkânlarından faydalanılması için sunulan bu tarifelerden bir tanesinin seçilmesi şarttır. Diğer sabit internet tarifeleri 24 GB bedava internet kampanyası kapsamına girmemektedir. Kampanya kapsamındaki tarifeler;

 • Esnafın Limitlerini Kaldıran İnternet ADSL
 • Esnafın Limitlerini Kaldıran İnternet Yalın ADSL
 • Esnafın Limitlerini Kaldıran Fiber İnternet
 • İşte Limitsiz Fiber
 • Kazandıran Hızlı İnternet ADSL
 • Kazandıran Hızlı İnternet Yalın ADSL
 • Kazandıran Fiber İnternet
 • İşte Fiber Platin Paket
 • İllere Özel Fiber İnternet
 • İllere Özel Hızlı İnternet Yalın ADSL
 • İşinize Özel %50 İndirimli Fiber İnternet, şeklinde sıralanabilir.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Youtube 5 Gb 15 TL Paketi

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell tarafından sunulan bedava internet kampanyasından faydalanmak için ilk olarak sabit internet kaydının yapılması gerekir. Üst kısımda yer alan tarifelerden bir tanesini seçerek kayıtlarını gerçekleştiren abonelerin telefonlarına SMS ile bir promosyon kodu gönderilecektir. Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanmak için bu koda ihtiyaç duyulmaktadır.

Telefonların mesaj bölümüne girildikten sonra ESNAF2GB ya da ISTEDESTEK2GB yazıp boşluk bıraktıktan sonra promosyon kodu yazılarak 2200’a gönderilmelidir. Bu işlem sonrasında aylık 2 GB bedava internet hatlara tanımlanır.

Sadece yurtiçi kullanım için geçerli olan 24 GB Turkcell bedava internet 12 ay boyunca ayda 2 GB olarak hatlara tanımlanacaktır. Böylece çok daha rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Korona Virüsü 3 GB ücretsiz internet nasıl alınır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*