Turkcell Sabit İnternete 2 GB İnternet Hediyesi

turkcell bedava internet
turkcell bedava internet

Turkcell hediye internet denildiğinde herkesin aklına mobil iletişim operatörü gelmektedir. Mobil iletişiminde ülkemizin en önemli markalarından bir tanesi olan Turkcell aynı zamanda sabit internet hizmeti de sunmaktadır. Evlerimizde ya da işyerlerimizde kullandığımız ADSL ya da fiber internet hizmeti Turkcell tarafından da sağlanabilmektedir. Böylece insanlar hem mobil operatörlerini hem de sabit internet operatörlerini Turkcell yaparak bunun avantajlarından faydalanabilirler.

Turkcell Hem Ev Hem Cep

Hiçbir bilgisayarın ya da tabletin bulunmadığı ev ve işyeri sayısı oldukça düşük seviyelerde. Bu sebeple de insanlar her zaman internete farklı cihazlardan ihtiyaç duyabiliyor. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan sabit internet hizmeti sınırsız olarak sunulabildiğinden birçok insan tarafından bu uygulama tercih edilmektedir. Mobil hatlarında bulunan internet bu aşamada yeterli gelmez.

turkcell 2GB bedava internet
turkcell 2GB bedava internet

Sabit internet almak isteyen kişiler farklı markaların tekliflerini değerlendirmeye alabilirken bunlardan bir tanesi de Turkcell’dir. Turkcell hem ev hem cep kampanyası ile birlikte kullanıcılar mobil hatlarının yanı sıra ev internetlerinde de Turkcell markasını tercih edebilmektedir. Turkcell tarafından hem ADSL hem de fiber internet imkânları sunulmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yeni Müşteri Süper Fırsat 20GB Plus Paketi

Turkcell Fiber İnternet Paketleri

Sabit internetlerini Turkcell markasının bünyesinde almak isteyen kişiler için çok sayıda farklı paket sunulmaktadır. Olabilecek en yüksek hızda internet kullanmayı düşünen kişiler fiber internet paketlerine yönelim gösterirler. Turkcell tarafından sunulan fiber internet paketleri;

 • İşte Limitsiz Fiber
 • Kazandıran Fiber İnternet
 • Esnafın Limitlerini Kaldıran Fiber İnternet
 • İşte Fiber Platin Paket
 • İllere Özel Fiber İnternet
 • İşinize Özel %50 İndirimli Fiber İnternet olarak sunulmaktadır.

Bu paketlerin avantajları birbirlerinden farklı olurken kullanıcıların araştırmalarını yaparak kendileri için en uygun olanları seçmesi gerekmektedir. Fiyat olarak da farklı teklifler olacaktır.

Turkcell ADSL İnternet Paketleri

Bulundukları konumda fiber internet altyapısı bulunmayan ya da daha düşük miktarda ödeme yapmak isteyen kişiler ADSL internet paketlerine yönelim gösterebilmektedir. Turkcell tarafından sunulan bu paketler de son derece kaliteli hizmet sunabilir. Turkcell tarafından sunulan ADSL internet paketleri;

 • Kazandıran Hızlı İnternet ADSL
 • Kazandıran Hızlı İnternet Yalın ADSL
 • Esnafın Limitlerini Kaldıran İnternet ADSL
 • Esnafın Limitlerini Kaldıran İnternet Yalın ADSL
 • İllere Özel Hızlı İnternet Yalın ADSL olarak sunulmaktadır.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Hoş Geldin 10GB Paketi

Ev ve iş yerleri için özel olarak hazırlanan bu paketler arasından da seçim yapılabilmektedir. Paketlerin bazılarında bir ev telefonuna gerek duyulmadan hizmet verilirken fiyat olarak biraz daha yüksek seviyededir. Ancak tüm karar kullanıcılara bırakılmaktadır.

Turkcell Sabit İnternete 2 GB İnternet Kampanyası

Sabit internetlerini Turkcell’den almak isteyen kişiler gerekli başvurularını yaptıktan kısa bir süre sonra hatları aktif hale gelecektir. Aktivasyon işlemlerinde telefon bilgileri de girilirken girilen cep telefonu numaralarına bir aktivasyon kodu gelmektedir. Turkcell bedava internet için bu aktivasyon kodu kullanılır. Sabit internetleri aktif olan kişiler, cep telefonlarının mesaj bölümüne girdikten sonra promosyon kodunu yazıp boşluk bıraktıktan sonra ISTEDESTEK2GB yazıp 2200’a göndermelidir. Yalnızca faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanyada hak kazanılan 2 GB internet direkt olarak hatlara tanımlanır. Kazanılan internet 1 ay boyunca geçerlidir ve 12 ay boyunca her ay yenilenir. Kullanıcılar her ayda 2 GB internet alarak toplamda 1 yıl içerisinde 24 GB bedava internet kazanacaktır.

Tüm Turkcell bedava internet kampanyaları ve tarifeleri hakkında bilgi almak için Turkcell Bedava İnternet kategorimize göz atabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*