Turkcell Superbox Nedir?

turkcell superbox nedir

Turkcell Superbox nedir?, İnternet hemen hemen her yerde çok basit bir şekilde kurulum yapılarak kullanılabilmektedir. . Artık bu zamanda internet olmadan birçok iş yapılamamaktadır. Hayatımızın her anında olan internet bazı durumlarda alt yapı veya kurulum gibi sorunlar çıkarabilmektedir. Alt yapı veya kurulum sorunlarını giderene kadarda internet kullanmadan bir iş yapılamaz hale gelinmektedir.

Bu gibi zor durumlarda Turkcell Superbox alt yapı veya kurulum gibi ekstra ihtiyaçlar olmadan internet bağlantısını kurabilmektedir. Aynı zamanda internet kullanılmaya başlandıktan sonra internet bağlantısının zayıf olduğu durumlarda Superbox devreye girerek 4.5G kalitesi ile kişi internetin keyfini sürmeye devam edilebilmektedir. 4.5g çekiminin olduğu her alanda Superbox rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Turkcell Superbox Nasıl Kullanılır?

Turkcell alt yapı veya kurulum yapılmadan sadece tek bir priz ile müşterilerine internetin keyfini sürmelerini sağlamaktadır. WTTH teknolojisi ile tasarlanan Turkcell Superbox, fiber erişimi olmayan veya ADSL üzerinden internet kullanımından hoşnut kalmayan müşterilere kampanyaları ile birlikte uygun fiyata inovatif bir cihaz sınmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Youtube 5 Gb 15 TL Paketi

Superbox içinde sim kart bulunan bir cihazdır. İçindeki sim kart sayesinde internet şebekesine ihtiyaç olmadan 4.5G’nin baz istasyonuna bağlanarak internet kurulumu yapılmaktadır. Kablo veya başka bir aparat gerektirmeden sadece cihazın fişini prize takarak kullanıma hazır olan Superbox 4.5G’nin çekebileceği her mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. 4.5G hızında internet sağlayan Turkcell Superbox Türkiye’nin her yerine fiber kalitesinde internet sunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*