Turkcell Tourist Welcome Pack – Turist Tanışma Paketi

Turkcell Tourist Welcome Pack - Turist Tanışma Paket
Turkcell Tourist Welcome Pack - Turist Tanışma Paket

Türkiye’de tatil harika bir deneyim Tourist Welcome Pack – Turist Tanışma Paketi alarak tatiliniz süresince özgür bir şekilde internete bağlanabilir ve bu paketin getirdiği avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bu paket dahilinde hattınıza 20 GB internet ve yurt içinde her yöne konuşabileceğiniz 200 dakika tanımlanacak.

Tourist Welcome Pack Paketi

TouristWelcome Pack paketi satın alarak Turkcell ile tanışan kişiler faturasız hatlarına tanımlanan ve 30 gün boyunca geçerli olacak 20 GB internet 200 dakika, yurt içi her yöne konuşma, Bip mesajlaşma uygulamasında geçerli 30 GB WhatsApp’ta geçerli sınırsız mesajlaşma ve birçok yerde indirimli avantajlar sahip olacaktır.  Tourist Welcome Pack ile birçok ayrıcalıklı hizmetten faydalanmaya imkanınız bulunmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell En Uygun Tarifesi Lifecell Plus 2 Gb Paketi

Yolcu360

Yolcu360 firmasında araç kiralamalarda geçerli %10 indirim hakkınız bulunmaktadır. Bu indirim binek araçlarda ve yurtiçi günlük kiralamalarda geçerli olmaktadır.

Turkcell Tourist Welcome Pack - Turist Tanışma Paketi

Şans Restaurant

Size tanımlanan şifreler ile şans Restaurant kuruluşuna ait tüm restoranlarda yüzde on indirim hakkını sahip olursunuz bunun için ödeme sırasında belirtilen alana şifrenizi girmeniz gerekmektedir

Piri

Piri ücretsiz Tarihi Yarımada turu tatilinizi daha keyifli geçmesini sağlayacaktır

Turkcell Diyalog Müzesi

Turkcell Diyalog Müzesi’nde sessizlikte diyalog deneyimi için size sunulan indirim hakkından faydalanarak 45 TL yerine yalnızca 30 TL ödeyerek bu deneyimi yaşayabilirsiniz bunun için etkinlik gişesi bilet alım işlemleri sırasında şifrenizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bunların dışında; Pablito Antalya, Köz Ocakbaşı Denizli’de %10, Bianca Cafe& Bistro Denizli’de yemeklerde %10 içeceklerde %15 indirim hakkından faydalanmak için ödeme sırasında şifrenizi belirtilen alanlara giriş yapmanız gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Puk Kodu Nasıl Öğrenilir?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*