Turkcell Tribün Cepte Servisi Nedir?

Turkcell Tribün Cepte Servisi Nedir?
Turkcell Tribün Cepte Servisi Nedir?

Tukcell spor tutkunu abonelerine yönelik harika bir seçenek sunuyor. Şimdi yeni servisler ile daha kapsamlı bir şekilde, taraftarların takım aktivitelerine katılımlarını arttırmaya çalışıyor. Turkcell Tribün Cepte servisi nedir ile tuttuğunuz takımın yanında olabilirsiniz. Telefonunuzu arayanlara, tuttuğunuz takımın marşını dinletebilirsiniz. Bu arada da internet kazanabilirsiniz. Tuttuğunuz takım kazandığında, bu servise üye olanlar, Bip kanalından anında hediye internet çarkını çevirmeye ha kazanır.

Takımınızın maçı olduğunda ve servis seçiminde takımını belirtti iseniz, maç günü boyunca herkese marşınızı dinletebileceksiniz. Aynı günün sonunda ise marş dinletme özelliği kapanacaktır. Marş seçeneklerini değiştirmek için Bip kanalını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde marşı durdurabilir ya da süresiz olarak ayarlayabilirsiniz. Takımınız galip geldiğinde ise hemen Bip kanalına giriş yaparak, hediye çarkını çevirmeniz yeterlidir.

Tribün Cepte Turkcell Nasıl Kullanılır?

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyaları Başlıyor

Servis aboneliğini açmak için; TRIBUN CEPTE yazın ve 2200 numaraya SMS olarak gönderin. Ayrıca BİP kanalı üzerinde yer alan Tribün Cepte seçimi yapabilirsiniz. Tribün cepte servisi, FB – GS – BJK ve TS takımlarının taraftarlarına özel marşları barındırmaktadır. Bireysel ya da kurumsal aboneler yararlanabilir. Sadece rahat tarife aboneleri bu servisi kullanamaz. Bip üzerinden başlatılan aboneliklerde ton ataması yapabilir, spor haberlerini takip edebilir ve fikstürü kontrol edebilirsiniz.

Bu servise aboneliği olan, takım seçen ve takımı Süperlig maçlarında galip gelen taraftarlar haftalık 1GB – 10GB ya da günlük 500MB – 1GB – 2GB ve 5GB hediye internet kazanma şansını yakalarlar. Bunları kazanmak için BİP kanalından hediye çarkını çevirebilirsiniz. Kazanılan hediyeler aynı gün hattınıza yüklenir ve SMS ile bilgilendirme yapılır. Hak kazandınız ama çarkı çevirmeyi unutmuş olsanız bile aynı hafta içinde Perşembe gününe kadar kullanabilirsiniz. Haftada 1 kez takım değişimi yapılabilir. Çark için istenen hakkın kazanılması, takım seçiminin maç başlamadan önce başlaması ile olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Kaçmaz Paketler 5 GB internet 19 TL
Turkcell Tribün Cepte Servisi Nedir

Turkcell Tribün Cepte Ücretlendirme Nasıl?

Bu özel servisin tüm vergiler dahil üyelik ücreti; hatalık 2,99TL ‘dir. bu fiyatlara vergiler dahil edilmiştir. Turkcell Tribün Cepte ücretlendirme içinde KDV ve ÖTV bulunmaktadır. Ekstra bir ücretlendirme yapılmaz. Üyeliği başlatanlar için marşın tanımlaması, maçın olduğu gün 09:00 sonrasında otomatik olarak yapılmaktadır. Bu tanımlama maç günü sona erer.

Maç günleri için TFF açıkladığı fikstür dikkate alınır. Abonelikten çıkmak, servisi kapatmak için IPTAL TRIBUN CEPTE yazdıktan sonra yine 2200 numaraya iletmeniz yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*