Turkcell Ücretsiz Dijital Zeka

Turkcell Ücretsiz Dijital Zeka
Turkcell Ücretsiz Dijital Zeka

Turkcell Dijital Zeka uygulaması 8 ile 12 yaş arasındaki çocukların eğitimine katkı sağlıyor. Dijital Zeka uygulaması nedir, Turkcell ücretsiz Dijital Zeka hakkında detaylı bilgi aktarıyoruz.

Dijital Zeka nedir?

Dijital Zeka 8-12 yaş aralığındaki çocukların dijital dünyanın bilinçli bireyleri olmaları için oyunlaştırılmış online eğitim platformudur.

İngilizce’de kısaca “DQ” olarak anılan dijital zekâ kavramı, 8-12 yaş aralığındaki çocukların dijital dünyanın riskleriyle baş edebilmeleri ve gereklerine uyum sağlamalarını olanaklı kılan teknik, zihinsel ve sosyal yetkinlikler bütünüdür. www.turkcell.com.tr/dijitalzeka web sayfasından ve IOS & Android mobil uygulamalarından ulaşılan,

Turkcell’in Türkçeleştirdiği, Türkiye’ye uyumlu hale getirdiği DQ online eğitim platformunda oyun tabanlı bir anlayışla çocuklara;

  • Dijital vatandaşlık kimliği oluşturma
  • Ekran zaman yönetimi
  • Siber zorluklarla baş etme
  • Siber güvenlik yönetimi
  • Dijital empati
  • Dijital ayak izi
  • Eleştirel düşünme
  • Kişisel güvenlik yönetimi başlıkları altında 8 dijital yetkinlik kazandırılıyor. 
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 8 - 14 Yaş Lifecell İlk Hattım Mini Paketi

Dijital Zeka nasıl kullanılır?

Platform üyelik gerektirir ve ücretsizdir.  Platformu ziyaret ettiğinizde bireysel kullanım ise Aile/Kişisel seçeneği ile ilerlemeli, gelen formu doldurmalısınız. Formu doldurduktan sonra size aktivasyon e-postası ulaşacaktır, e-postada yer alan linkin 7 gün içinde aktive edilmesi gerekmektedir.

Eğitimci iseniz; Okullar/Gruplar linkini tıklayarak öğrencileriniz/sınıfınız için giriş yapabilirsiniz. Okullar/Gruplar üyelik detaylarını platformda yer alan Sıkça Sorulan Sorular (SSS) bölümünde bulabilirsiniz.

Dijital Zeka ücretsiz indir

Turkcell Dijital zeka eğitimi oyunlaştırarak eğitime katkı sağlıyor. Dijital zeka uygulamasını android sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Turkcell dijital zeka uygulamasının iOs iPhone sürümünü ücretsiz yüklemek için buraya tıklayınız.

Kampana, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Şanslı Çark 2019-2020 Yeni Yıl Çevir Kazan

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*