Turkcell Vınn Wifi İnternet Kampanyaları

Turkcell Vınn Wifi İnternet Kampanyaları
Turkcell Vınn Wifi İnternet Kampanyaları

Bulunduğunuz her yerde internete bağlanabilme imkanını size tanıyan Turkcell Vınn wi-fi internet kampanyaları sizlere birçok avantajı sunuyor. Turkcell tarafından sunulan taşınabilir sınırsız internet paketleri ve fiyatları hakkındaki detaylı bilgileri hemen incelemek için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Vınn Wifi Modem Ev İnterneti

Turkcell vınn wifi modem ev interneti seçenekleri arasında 75 GB’a kadar artan harika kota ve 44,90 TL ile başlayan fiyatlar bulunuyor. Kampanya dahilinde tercih edeceğiniz evde internet paketine ek 14 TL üzerinden gerçekleşen fiyatlar dahilinde, 4.5G uyumlu olan taşınabilir modem VINN Wifi veya Turbo WINN Wifi sahibi olma imkanı sunuluyor. Bunun dışında faturasız hat sahipleri, Turkcell taşınabilir Lifecell tablet Vınn internet paketlerinden de faydalanabiliyor. Üstelik istediğiniz sevdiklerinizle, 10 kişi üst limitine kadar taşınabilir internetinizi paylaşma fırsatı da sizlere sunuluyor. Turkcell taşınabilir VINN Wifi sayesinde, dışarıda olsanız bile bölünmeden internet keyfinize devam edebilirsiniz. Turkcell VINN Wifi kampanyaları şu şekilde sunuluyor;

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Puk Kodu Nasıl Öğrenilir?

8 GB : yeni müşterilerde 44,90 TL , eski müşterilerde 55 TL

12 GB: yeni müşterilerde 55,90 TL, eski müşterilerde 65 TL

20 GB: yeni müşterilerde 79,90 TL, eski müşterilerde 85 TL

50 GB: internet eski ve yeni müşterilerde 159,90 Türk Lirası

75 GB: internet eski ve yeni müşterilere 199,90 Türk Lirası

Turkcell Vınn Wifi İnternet Kampanyaları

Turkcell Mobil Taşınabilir Wifi Paketleri

20 GB’den başlayarak 200 GB’e kadar devam eden Turkcell Mobil Taşınabilir Wifi Paketleri sadece Turkcell faturalı hatların kullanımına açıktır. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecektir. Faturasız hatlarda kullanıma sunulan yazlık tablet VINN wifi paketleri ise; aylık 50 GB’den başlayarak 100 GB’e kadar devam eden taşınabilir internet kullanım hakkı sağlıyor. Turkcell faturasız yazlık 4.5G mobil wifi 50 GB için 150 TL, 100 GB için 200 TL.  

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Rahat Tarife 1 GB Hediye Nasıl Alınır?

Turkcell Superbox Taşınabilir Wifi 

Turkcell Superbox taşınabilir wifi modemi kotalı, sınırsız ve ek tariflerini kapsayan paketlerle Turkcell mağazaları ve 532 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden satın alınabilmektedir.

Bu kampanyadan yararlanmak için; yeni faturalı data hat sahibi olmak ve 24 ay taahhüt vermek gerekmektedir. Hat iptali yapılması halinde bu kampanya sonlandırılabilmektedir. 1 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyadaki paket dahilinde bulunan mevcut kullanım hakları bir sonraki aya devretmemektedir. Taşınabilir Turkcell Superbox tarifeleri, için farklı yerlerde kullanım sınırı 2’dir. Daha fazla kullanım, gerçekleştirmek istiyorsanız, bunun için ek onay yolu almanız gerekecektir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*