Turkcell Web 1 GB Kampanyası İle 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Web 1 GB Kampanyası
Turkcell Web 1 GB Kampanyası

Turkcell ülkemizin en iyi iletişim operatörlerinden bir tanesi. Birçok kişiye göre operatörler arasında zirvede. İletişim operatörü denildiğinde Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell akıllara gelir. Bu markaların tamamı muhteşem tarifeler ve kampanyalar ile kullanıcılarının karşısına çıkar. Operatörlerin tamamında önemli tarifeler yer almaktadır. Markayı ön plana çıkaran etmen ekstra olarak sunulan hediyelerdir.

Operatörlerin tamamının üst seviyede bir hizmet vermesi ve kullanıcı sayısını arttırması için sürekli olarak çaba sarf etmesi kullanıcıların işine yarayan bir durumdur. Böylece çok daha ekonomik tarifeler ile hatlar kullanılabilmektedir. Turkcell diğer markaların her zaman bir adım önünde olmak için bedava internet kampanyaları düzenlerken kullanıcılarının interneti doya doya yaşamasını sağlamaktadır.

Geçmiş dönemde bayilerden gerçekleştirilen fatura ödeme ve TL yükleme işlemleri artık internet siteleri ve çeşitli uygulamalar üzerinden gerçekleşebilmektedir. Böylece hem kullanıcılar bir efor sarf etmez hem de Turkcell çok daha az sayıda çalışan ile hizmet sunabilir. Her iki taraf için de kazanım sunan bu seçeneği teşvik etmek amacıyla Turkcell tarafından bedava internet kampanyası başlatılmıştır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 100 Mbps internet Kampanyası
Turkcell Web 1 GB İnternet Kampanyası
Turkcell Web 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell hazır kart kullanıcıları eğer yeni bir paket satın alım işlemlerini internet üzerinden ya da Dijital Operatörün uygulaması üzerinden gerçekleştirirse bedava 1 GB internet hakkı kazanacaktır. Turkcell abonelerinin satın alacakları paketlerin;

  • Uçuran 6 GB,
  • Uçuran 6 GB Plus,
  • Uçuran 10 GB,
  • Uçuran 10 GB Plus,
  • Uçuran 14 GB,
  • Uçuran 14 GB Plus, paketlerinden bir tanesi olması gerekmektedir.

Bu paketlerin dışında gerçekleştirilen alışverişlerde bedava 1 GB internet alınamamaktadır.

Turkcell Web 1 GB Kampanyası İle 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılım göstermenin iki farklı yolu bulunmaktadır. İlk olarak kullanıcılar Turkcell internet sitesine giriş yaparak bu işlem için ilk adımı atabilirler. Siteye giriş yaptıktan sonra üst kısımda belirtilen paketlerden bir tanesini kredi kartı kullanılarak satın alınması gerekmektedir. Hazır kart kullanıcısı olan kişiler bu işlemi gerçekleştirirlerse hatlarına 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Turbo+ Süper Fırsat 3GB Paketi 29,90 TL

İkinci bir seçenek olarak Dijital Operatörüm uygulaması sunulmaktadır. Bu seçeneğin değerlendirilmesi için ilk olarak kullanıcıların telefonlarına bu uygulamayı indirmesi ve yüklemesi gerekir. Dijital Operatörüm uygulaması App Store ya da Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilip yüklenebilen bir uygulamadır. Uygulamanın yüklenmesinin ardından girişlerin yapılması gerecektir.

Uygulamaya giriş yapan kişiler buradan da tarifelerin satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Tarifelerin satın alma işlemlerinde kullanıcıların kredi kartlarını tercih etmesi şarttır. Kredi kartı bilgileri Turkcell tarafından korunmakta olduğundan herhangi bir şekilde endişe edilmesine gerek olmamaktadır. Kredi kartı bilgileri doğru bir şekilde girildiğinde satın alma işlemi kolayca gerçekleşebilmektedir. Bu işlemin tamamlanmasının ardından Turkcell tarafından bir bilgilendirme mesajı gelir ve bunun sonrasında kullanıcıların hatlarına 1 GB bedava internet tanımlanır. Kampanya dahilinde verilen internet 1 ay süreyle geçerli olmaktadır. Sadece yurtiçi kullanım için sunulan 1 GB internet eğer 1 ay içerisinde kullanılmazsa 30 günün ardından silinecektir. Kazanılan bedava internetin başka bir hatta devredilmesi ya da başka bir kullanıcıya satışı mümkün olmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*