Turkcell Yaani Uygulaması İle Bedava İnternet

turkcell-yaani-bedava-internet-paketi
turkcell-yaani-bedava-internet-paketi

İnternet üzerinde aradığımız tüm sitelere arama motorları aracılığıyla ulaşıyoruz. Herhangi bir konuda yapılan araştırmalar, firmalar hakkında bilgiler, yol tarifleri, fotoğraflar ve çok daha fazla etmen arama motorları ile karşımıza gelmektedir. Arama motoru denildiğinde herkesin aklına gelen birkaç farklı marka bulunur. Google, Yandex ya da Bing gibi arama motorları insanların en çok kullandıkları arama motorlarıdır. Ancak son dönemde Türkiye’nin arama motoru olarak sunulan Yaani birçok insanın tercihi olmaya başlamıştır.

Turkcell tarafından hayatımıza sunulan Yaani arama motoru ile birlikte diğer arama motorlarında yapılan tüm işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik yerli bir marka olduğu için kullanımı ile kendi markalarımıza katkı sağlamış oluruz. Tüm bu etmenlerden dolayı insanlar Yaani uygulamasını tercih edebilir. Ancak Turkcell tarafından bu arama motorunun kullanımı için bir sebep daha sunuluyor. Turkcell Yaani kullanan abonelerine 1 GB bedava internet kampanyasını başlatmış durumda.

Turkcell-yaani-bedava-internet
Turkcell-yaani-bedava-internet

Yaani İndir İnternet Kazan

Bilindiği üzere arama motorları akıllı telefonlar üzerinden de kullanılabilmektedir. Bunun için ilk olarak telefonlara yüklenmesi, sonrasında ise tüm arama işlemleri için bu arama motorlarının kullanılması gerekir. Günümüzde akıllı telefon kullanıcısı oldukça fazla olduğundan uygulamanın kullanımı marka için çok büyük önem taşımaktadır. Turkcell tarafından sunulan bu kampanyada da uygulamaların telefona indirilmesi gerekir. Bilgisayar üzerinden Yaani arama motorunun kullanımı ile bedava internet kazanılamamaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  GNÇ Çatlat Kazan nasıl yapılır?

Yaani Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanyadan bedava internet kazanımı için ilk olarak telefonlara Yaani uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesi için App Store ya da Play Store kullanılabilmektedir. Akıllı telefonlardan bu uygulamalara girildikten sonra arama kısmına “Yaani” yazılarak gerekli uygulama bulunabilmektedir.

Uygulamanın herhangi bir ücreti bulunmamaktadır. Ücretsiz olarak indirilen program, akıllı telefonlar tarafından otomatik olarak yüklenecektir. Uygulama telefona yüklendiği anda Turkcell kullanıcılarının hatlarına 1 GB bedava internet tanımlanmış olacaktır. Sunulan bu bedava internetin 1 hafta içerisinde kullanılması gerekir. Aksi halde kalan kısım silinecektir.

Turkcell tarafından sunulan bu kampanya bu aşamada sona ermez. Turkcell, kullanıcılarına 1 GB daha bedava internet imkânı sunmaktadır. Bu bedava internetin kazanılabilmesi için 10 gün boyunca uygulamanın telefonlarda yüklü olması gerekir. 10 gün yüklü kalan telefonlardan bu süreçte 20 defa arama yapılmış olması şarttır. Bu iki şartı sağlayan herkes ikinci 1 GB hediyesini alabilecektir. Böylece 10 gün içerisinde toplamda 2 GB bedava internet kazanılmış olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  BİP Yıldızları İle Bedava İnternet Kampanyası

Uygulamayı Kullanmaya Devam Edenlere 1 GB İnternet

Akıllı telefonlar için oluşturulan uygulamaların büyümesi için devamlılık çok önemlidir. Bunun bilincinde olan Turkcell, Yaani uygulamasını telefonlarında tutmaya devam eden kişilere her ay 1 GB bedava internet sunmaya devam edecektir. Düzenli olarak bedava internet kazanılacak bir seçenek aranıyorsa Yaani uygulaması en doğru adreslerden bir tanesi olur.

Uygulamayı telefonlarına yükleyen ve bu şekilde 2 GB internet kazanan kişiler 1 ay sonrasında 1 GB internet daha kazanma şansını elde ederler. Turkcell tarafından bu hediyeye herhangi bir sınır koyulmamıştır. 1 sene boyunca uygulamanın telefonlarda durması ve sürekli olarak kullanımı ile birlikte toplamda 12 GB bedava internet kazanmak mümkün olacaktır.

Daha fazla Turkcell bedava internet, kampanya ve tarifeleri hakkında bilgi almak için Turkcell Bedava İnternet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*