Turkcell Yeni Hat Alana 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Yeni Hat Alana 5 GB İnternet
Turkcell Yeni Hat Alana 5 GB İnternet

Yeni bir hat almayı düşünen kişiler farklı GSM operatörleri arasından seçimlerini yapmak zorundadır. Seçimlerinde herkes kendilerine en uygun paketleri, en iyi fiyatlarla sunan operatörlere yönelim gösterecektir. Bazı durumlarda çekim problemi yaşanan bölgelerdeki kişiler en iyi sinyal gücüne ulaştıkları operatörleri tercih ederler.

2020 senesinde yeni hat alacak olan ve tercihini Turkcell’den yana kullanan kişiler bedava internet kazanma hakkını elde ediyor. Turkcell bedava internet imkanı yeni hat alan tüm kullanıcılar için geçerli. Faturasız hat satın alan kişiler gerçekleştirecekleri küçük bir işlem sayesinde tam 5 GB bedava internetin sahibi olabilir.

Turkcell Yeni Hat Alana 5 GB Bedava İnternet
Turkcell Yeni Hat Alana 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Yeni Hat

Yaşadığımız dönemde akıllı telefon kullanıcısı olmayan kişi sayısı oldukça az. Özellikle yeni neslin tamamı neredeyse akıllı telefonları tercih ediyor. İnsanlar kendi üzerine hat alabildikleri yaşa ulaştıkları anda GSM operatörleri arasında kıyaslamalara başlamaktadır. Kısa süre içerisinde kararlar verilir ve birçok kişi ilk defa kendi mobil hattına sahip olabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Faturasız Hatta Taksitli Telefon Kampanyası

İş telefonu ve günlük hayattaki telefonunu ayıracak olan kişiler de yeni hat için başvurularını yaparlar. Böylece iş hayatını yönetmek çok daha kolay bir hal alacaktır.

Her iki durumda da insanlar tercihlerini Turkcell markasından yana kullanabilirler. Yüksek çekim gücü ve avantajlı kampanyalarının yanı sıra Turkcell bedava internet imkânı sunmasıyla en doğru tercihlerden bir tanesi olacak.

Turkcell Yeni Hat Alana 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bayilerine giderek yeni hat için başvurularını yapan kişilere SIM kartları direkt olarak teslim edilecektir. Bu hatlara telefonlara takıldığında henüz kullanıma hazır olmaz. Turkcell tarafından başvurunun kontrol edip onaylanması belirli bir zaman alacaktır.

Hatları aktif edilen kişiler telefonlarının mesaj bölümüne girdikten sonra HAT HEDIYESI 5GB yazdıktan sonra bu mesajı 2020’ye göndermelidirler. Mesajın gönderiminin ardından yapılacak olan ilk 25 TL ve üstü yükleme yapıldığı anda 5 GB Turkcell bedava internet kazanılacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Platinum Tazedirekt indirim kodu

Turkcell tarafından sunulan bu internetin süresi 3 ay olarak belirlenmiştir. Akıllı telefon kullanıcılarının tamamı 5 GB interneti 3 ay gibi uzun bir sürede bitirebilir. Eğer tamamı kullanılmazsa 3 ayın sonunda kalan kısmı silinecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*