Turkcell Yeni Hat Kampanyası 25GB İnternet ve 750 Dakika Bedava

Turkcell Yeni Hat Kampanyası 25GB İnternet ve 750 Dakika Bedava
Turkcell Yeni Hat Kampanyası 25GB İnternet ve 750 Dakika Bedava

Turkcell tanışma paketi yeni hat almak isteyenleri cezbediyor. Turkcell tanışma paketleri nedir, en uygun Turkcell hoş geldin paketleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Bol GB Tanışma Paketi nedir?

Bol GB Tanışma Seti alarak Turkcell Hazırkartlı olan müşterilerimizin hatları 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacaktır.

Bu kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, ayrıca hatlarının açılışını takip eden 120 gün boyunca hatlarına aylık tek seferde 34 TL ve üstü TL yüklemelerinde veya 34TL ve üstü tutarda Pos kanalından paket satın aldıkları aylarda hatlarına o ay için 30 gün boyunca geçerli 20GB internet hediyesi yüklenecektir.

Hediye internet faydasından 30 günde maksimum 1 kez, kampanya süresi olan 120 gün boyunca maksimum 3 kez faydalanabilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Dijital Çağrı Merkezi 1GB Hediye Kampanyası

Bedava 25 GB internet ve 750 DK nasıl alınır?

Turkcell bol GB tanışma setinden yararlanmak için yeni bir hat alıp Hazır Kart’a gelen müşterilerimiz yararlanabilir. Hattınız kullanıma açıldıktan kısa bir süre sonra kampanya faydası hattınıza otomatik yüklenir ve sms ile bilgisi verilir.

Bol GB Tanışma paketi iptal etme

Açılış anında hediye edilen fayda için IPTAL BOL GB TANIŞMA, yüklemeye bağlı kazanılan fayda için IPTAL BOL GB TANISMA HEDIYE yazıp 2200’a gönderin.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*