Turkcell Yeni Müşteri Platinum 50 Paketi

Turkcell Yeni Müşteri Platinum 50 Paketi
Turkcell Yeni Müşteri Platinum 50 Paketi

Turkcell farklı uygulamalar yaparak, yeni abonelerine etkin şekilde paketler sunuyor. Bu paketler, yeni abone olacak kullanıcıları çekmek için kullanılıyor. Bol internet kullanımı ya da dakika kullanımına göre kullanıcılar bu paketlerden birini tercih edebilirler. Turkcell Platinum 50 paketi son dönemde kullanıcıların en sık tercih ettiği kalemler içinde yer almaktadır. 25GB internete ek olarak 25GB sosyal medyada geçerli olan kullanım hakkı verilmektedir. Turkcelliler ile sınırsız görüşme yapılabilen bu tarifede, diğer yönlere toplamda 1500 dakika görüşme süresi verilmektedir. Yıllık abonelik ücretinin peşin ödenmesi durumunda 139 TL fatura yansırken, aylık abonelik yapanlar, 154 TL aylık fatura ödemesi gerekmektedir.

Turkcell Yeni Müşteri Platinum 50 Paketi Özellikleri

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Tribün Cepte Servisi Nedir?

Paket kapsamından yararlanabilmek için 20 Ekim 2020 tarihinden itibaren, 90 günlük süreç içinde yeni bir hat alınması, numaranın taşınması veya faturalı hattan faturasız hatta geçilmesi yeterlidir. Turcell yeni müşteri paketleri kapsamında gerçekleşecek olan bu haklar, onay mesajı ile aktif olacaktır. Bu paketi kullandığınız süre içinde her yöne 1500 dakika arama yapabilirken, 300 SMS kullanım hakkınız, hatta tanımlı olacaktır. Bu şekilde etkin bir kullanım yapabilirsiniz. Sosyal medya için verilen 25GB kullanım kotası, oldukça rahat bir şekilde işinizi görecektir.

Turkcell Yeni Müşteri Platinum 50 Paketi
Turkcell Yeni Müşteri Platinum 50 Paketi

Turkcell Platinum 50 Paketi Avantajları

Paket kullanımı oldukça hesaplı ve pratiktir. Yukarıdaki şartları sağlamanız durumunda, müşteri hizmetlerinden ya da Turkcell abone merkezlerine bireysel olarak başvuru yaparak, işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Eğer Turkcell Platinum 50 paketi sizin için yüksek gelirse, daha düşük bir paket de deneme şansınız bulunuyor. Sitemizde, Turkcell yeni müşterilere yönelik olarak hazırlanan tüm paketleri bulabilir, artı ve eksiklerini inceleyerek, size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde avantajlı ürünlerden birini seçerek, sizler de Turkcell kullanıcısı olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Yeni Müşteri Platinum 25 Paketi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*