Turkcell Yeniden Yükle Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yeniden Yükle Kampanyası
Turkcell Yeniden Yükle Kampanyası

Operatörler arasında seçim yapılırken dikkat edilen ilk etmen çekim gücü olmaktadır. Reklamlarda sürekli olarak çekim gücünün çok yüksek olduğundan bahseden markalar belirli noktalarda yüksek sinyal gücü sunmakta zorlanabilir. İnsanlar hayatlarının büyük bir bölümünü geçirdikleri evleri ve iş yerlerinde en çok sinyal gücü sunan firma hangisi ise onun çalışmayı düşüneceklerdir.

Sunulan sinyal gücüne göre tercihlerini gerçekleştiren kişiler farklı bir adrese taşındıklarında ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Bazı durumlarda aldıkları sinyal gücü kalitesi azalmayan kişiler bazı durumlarda telefonlarını kullanmakta zorlanabilirler. Böyle bir durum söz konusu olduğunda farklı bir operatöre geçmek gerekecektir.

Farklı bir operatöre geçiş işlemleri yapılırken kullanıcılar numaralarını taşımayı tercih edebilmektedir. Ancak bir diğer seçenek olarak yeni hat alımı da olabilir. Böyle bir durumda eski hatlarını saklayan kişiler yeni hatlarıyla devam etmektedir. Turkcell, bu şekilde eski hat konumuna düşmüş olan hatlara dönüş için özel bir kampanya başlatmıştır. Kullanmadığınız bir Turkcell hattınız varsa, bu hatta geri dönüş yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 2020 Ramazan Bedava İnternet Kampanyaları
Turkcell Yeniden Yükle Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell Yeniden Yükle Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yeniden Yükle Bedava İnternet

Eski dönemde Turkcell kullanıcısı olan ancak artık bu hattını kullanmayan kişiler için yeni bir teklif bulunmaktadır. Tekrardan Turkcell hattını kullanmaya karar veren kişiler bedava internet kampanyasından faydalanabilmektedir. Bunun için ekstra bir işlem yapılmasına gerek olmamaktadır. Yükleme işleminin yapılmasının ardından bedava internet hatlara otomatik olarak tanımlanır.

Turkcell Yeniden Yükle Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanya kapsamında bedava internet kazanmak isteyen kişilerin ilk etapta 7 aydır kullanmadıkları bir Turkcell hatlarının olması gerekir. Sahip olunan bir Turkcell faturaları ya da faturasız hatta, 7 aydır herhangi bir yükleme yapılmamışsa bu kampanyadan yararlanarak bedava internet kazanma hakkı ortaya çıkmaktadır.

Turkcell tarafından sunulan hizmeti daha iyi bulan kişiler bu kaliteye geri dönmek istediklerinde çok özel tarifler kendilerini bekleyecektir. Uzun süredir herhangi bir işlem yapılmayan hatlar, yeni bir kullanıcı olarak tanımlanır ve birçok tarife indirimli olarak satın alınabilir. Araştırmalarını iyi bir biçimde yapan kişiler bu tariflerden bir tanesine kaydını gerçekleştirebilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Sen Yap Diye Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell kullanımına geri dönen kişiler, TL yükleme ya da faturaları bir tarifeye kayıt olma işlemini gerçekleştirdikleri anda telefonlarına 3 GB bedava internet tanımlanacaktır. Seçilen tarife ne olursa olsun gelen internet 3 GB seviyesinde olmaktadır.

Turkcell Yeniden Yükle Bedava İnternet Kampanyası Şartları Neler?

Bu kampanyadan hediye interneti kazanmak için tek şart 7 aydır işlem yapılmayan bir SIM karta sahip olunmasıdır. Bu karta sahip olan kişiler ilk işlemlerini yaptıklarında hatlara bedava 3 GB internet yüklenecektir. Yüklenen bu internet 1 ay süreyle kullanılmaktadır. Paketlerine ek olarak sunulan bu bedava internet ilk kullanılacak olan internettir. Bu tükendikten sonra paketteki internet kullanılmaya başlanır. TL yükleme ya da tarife kayıt işlemleri yapıldığı anda gelen bedava internet hakkında bir bilgilendirme mesajı Turkcell tarafından gönderilmektedir. Bu gelen mesaj sonrasında kullanıcılar toplan internet miktarlarına baktıklarında tarifelerine ek 3 GB interneti rahatlıkla görebileceklerdir. Alınan bedava 3 GB internet, yalnızca yurtiçi için kullanılabilmektedir. Ayrıca gelen bedava internetin başkasına gönderilmesi de mümkün olmamaktadır.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*