TurkNet Ev İnterneti Nasıl

turknet ev interneti
turknet ev interneti

Ülkemizde farklı internet servis sağlayıcıları, ucuz ev interneti hizmeti sunuyor. Bunlar içinde kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Turk.net, oldukça eski ve köklü bir operatör. Ortak alt yapı kullanımı ile hizmet sağlayan bu kurum, fiyat avantajı ve farklı kampanyalarla kullanıcılarına yenilerini ekleyerek, var olanları da elinde tutmayı başarıyor. Özellikle son dönemde Turknet ev interneti kullanıcılar tarafından tercih edilmeye başlanan bir hizmet. İnternet üzerinden de başvuru alan kurum, avantajlı fiyatlarla internet kullanımını herkese sağlamayı hedefliyor. Özgür iletişim sloganı ile çıkış yapan firma, özellikle ev kullanıcılarına ciddi indirimli ve özel avantajlı paketler sunmaktadır.

TurkNet Ev İnterneti Fiyatları Ne Kadar?

Birçok internet sağlayıcı gibi Turk.net firması da, kullanıcı kazanabilmek adına özel paketler sunuyor. Ev kullanıcıları için hazırladığı paketi sizler için inceledik. Turknet ev interneti oldukça sıra dışı. Öncelikle kotasız olarak karşımıza çıkan bir hizmet. Ayrıca 100 Mbps hız garanti edilen pakette taahhüt de bulunmuyor. Tüm bunların yanı sıra mobil uygulama ile online işlem yapabilme kolaylığı da sunan firma, oldukça teknolojik ve ergonomik kullanıcı paketi hazırlamış. Kurulum ücretini 33 TL olarak 3 ay boyunca faturanıza yansıtan firmanın hizmet bedeli güncel olarak; 85 TL olarak belirlenmiş. Bu fiyat ve hız fiber altyapının müsait olduğu yerler için geçerli.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Dsmart Ev İnterneti 2021 Avantajları Nelerdir?

TurkNet Ev İnterneti Hızı Nasıl?

Ortak alt yapı kullanılmasından kaynaklı olarak tüm operatörlerde olduğu gibi Turknet için de aynı hız sıkıntısı söz konusu. Alt yapısı müsait olan ve fiber alt yapısı olan alanlar için 100 Mpbs limit verilmesinde sorun yok. Ancak alt yapı sorunu olan ve fiber bağlantısı olmayan alanlar için 35 Mbps hız sabi verilirken, üst limite taşınabilmek için aylık 10 TL ekstra ödeme yapmanız gerekmekte. Bu durumda da Turknet ev interneti fiyatları 85 – 95 TL arasında olacak gibi gözüküyor. 30 gün deneme süresi olan bu hizmet için %100 iade garantisi verilmekte. Yine Turk.net kampanyalarından yararlanmak adına arkadaşınızı getirdiğinizde 1 ay ücretsiz ev interneti kazanabiliyorsunuz. Farklı bir hizmet sağlayıcı ile sözleşme taahhüttünüz varsa bunun cayma bedelini de 120 TL ye kadar karşılıyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Netspeed Ev İnterneti Fiyatları Ne Kadar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*