Vestelcell Nedir?, Vestelcell Paketleri?

Vestelcell Nedir?, Vestelcell Paketleri?
Vestelcell Nedir?, Vestelcell Paketleri?

Vestelcell kimin? Vestel Şirketler Grubu, 18 tanesi yurt dışında olmak üzere toplamda 28 firmadan meydana gelmektedir. Vestellcell markası ile GSM sektöründe de faaliyet göstermeye 2020 yılında başlamıştır.

Vestelcell’i kullanan kişiler, Vestel markalı ürünlerde geçerli indirim kodlarını kullanabilmekte; böylece ihtiyaçlarını daha da uygun fiyatlara satın alabilmektedir. Bunun dışında diğer operatörlerde olduğu gibi hem faturalı hem de normal hatları vardır.

Vestelcell Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer bu hattı kullanmak istiyorsanız ve Vestelcell nasıl olunur diyorsanız, online olarak başvuru işlemlerini yaparak 4,5G uyumlu sim kartınızı adresinize kadar getirebilirsiniz. Bunun için https://www.vestelcell.com.tr/ adresine girdikten sonra üstte sağ köşeden Online Hat Başvurusu üzerine tıklamanız gerekir.

Ardından da karşınıza gelen ekranda hem numara taşıma hem de yeni hat işlemleri yapabilirsiniz. Numara taşıma için bu alana geldikten sonra

 1. Ad ve soyad,
 2. Taşımak istediğiniz numara,
 3. Size ulaşılabilecek irtibat numarası,
 4. Güvenlik kodu alanları doldurulmalıdır.

Böylece Vestelcell nasıl olunur için işlemler kısa sürede tamamlanabilir. Eğer yeni bir Vestelcell hat istiyorsanız, bunun için de uygun seçenekler vardır. Bunun için yeni hat alanına girdikten sonra,

 1. Ad soyad,
 2. Size ulaşılabilecek irtibat numarası,
 3. Güvenlik kodu alanlarını doldurmanız gerekir.

Böylece tüm Vestelcell nasıl olunur işlemlerini tamamladıktan sonra beklemeniz yeterlidir. Kargoyu teslim ederken yanınızda bir takım evraklarınızın da olması gerekir. Bunlardan biri kimlik fotokopisi olup ehliyet ve pasaport da kimlik yerine geçer. İkinci olarak adınıza kayıtlı bir fatura fotokopisi gerekir. Bu son iki aydan birine ait olmalıdır. Aşağıda yer alan faturalardan bir tanesi olabilir.

 1. GSM faturası
 2. Elektrik faturası
 3. Su faturası
 4. Doğalgaz faturası
 5. Sabit telefon faturası
 6. Kablolu TV faturası
 7. ADSL sağlayıcı faturası

Eğer adresinizde olmadığınızdan dolayı hattınız size teslim edilemezse şubeye gönderilir. Buradan almanız mümkün olup gerekli evrakları da yanınızda götürmeniz gerekir.

Vestelcell Paketleri Neler?

Vestelcell paketleri hem ek hem de yurtdışı paketleri için geçerlidir. Ek paketler kapsamında dört seçenek yer almakta olup bunlardan biri Vestelcell 500 DK’dır. 15,30 Türk lirası olup yurt içi her yöne geçerlidir.

Eğer bu paketten yararlanmak istiyorsanız SMS, müşteri hizmetleri ya da online işlem merkezlerinden kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz. SMS için 500DK yazarak 6888’e mesaj şeklinde yollarsanız hemen katılabilirsiniz.

Paketin geçerlilik süresi sonraki fatura dönemine kadardır. Sonraki döneme devri olmadığı için kullanılmayan dakikalar silinmektedir.

Şayet iptal etmek istiyorsanız bu işlemleri yapmanız da mümkündür. İPTAL 500DK yazıp 6888’e yollarsanız işlemleri yapabilirsiniz. Eğer paketinizden geriye ne kadar kaldığını merak ediyorsanız, KALAN yazarak 6888’e yollarsanız hemen öğrenebilirsiniz.

Vestelcell Nedir?, Vestelcell Paketleri?
Vestelcell Nedir?, Vestelcell Paketleri?

Vestelcell 1 GB Paketi

Vestelcell 1 GB da Vestelcell paketleri arasında yer almaktadır. Yurt içi geçerli olup fiyatı 15,30 Türk lirasıdır. Katılım tüm paketlerde olduğu gibi SMS, müşteri hizmetleri, online işlemler merkezi aracılığıyla yapılabilmektedir.

Eğer kullanmak istiyorsanız, 1GB yazarak 6888’e mesaj atarak gerçekleştirebilirsiniz. Geçerlilik süresi bir sonraki fatura dönemine kadar olup kullanılmayan faydalar sonucunda silinir. Bu bakımdan sonraki döneme devirleri yoktur.

Paketi kullanmaya başlamışsanız ancak iptal etmek istiyorsanız, İPTAL 1GB yazarak 6888’a yollayabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetleri ile de iletişime geçerek işlemleri yaptırabilirsiniz.

Vestelcell 2 GB Paketi

Vestelcell paketleri arasında olan 2 GB 19,38 Türk lirası fiyata sahiptir. Paketten yararlanmak isteyenler 2GB yazıp 6888’e mesaj atarak kısa sürede işlemleri yapabilir. İnternet hakkı sonraki döneme kadar geçerli olup devri bulunmamaktadır.

Dolayısıyla kalan internet haklarınız sonraki aya devretmeden silinir. Eğer iptal etmek isterseniz, İPTAL 2GB yazarak 6888’e göndermeniz mümkündür. Paketten kalan haklarınızı merak ediyorsanız, KALAN yazıp 6888’e yollayabilirsiniz.

Vestelcell 5 GB Paketi

Eğer 1 ve 2 GB Vestelcell paketleri sizin için yeterli değilse 5 GB seçeneğini de tercih edebilirsiniz. 25,50 Türk lirası olup katılım SMS yoluyla pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Eğer 5GB yazarak 6888’e kısa mesaj atarsanız, gerekli bilgileri kısa sürede almanız mümkündür.

Paketin kullanımı sonraki fatura dönemine kadar geçerlidir. Bu bakımdan kullanılmayan faydalar süre sonunda devretmeden silinir.

Vestellcell Yurt Dışı Paketleri

Vestelcell yurt dışında geçerli olan hatlara da geçerlidir. Bunlar oldukça geniş bir yapıda olduğu için hepsini inceleyebilir, buna göre size uygun olanlara karar verebilirsiniz. Ana hatlarıyla Vestel paketleri yurt dışı aşağıda olduğu gibidir.

 1. Yurtdışı 500 MB Haftalık Paketi
 2. Tarifen Yurtdışında
 3. Yurtdışında 30 DK Konuşma Paketi
 4. Yurtdışı SMS Paketi
 5. Yurtdışı 1 GB Haftalık Paketi
 6. Dünya Varmış Tarifesi
 7. Aylık Suudi Arabistan 150 DK Paketi
 8. Aylık Suudi Arabistan 300 DK Paketi
 9. Aylık Suudi Arabistan 500 DK Paketi
 10. Bütün Dünya 60 DK Konuşma Paketi

Vestelcell paketleri yurt dışı için sadece bunlarla sınırlı değildir. https://www.vestelcell.com.tr/yurtdisi-paketler linkine giderek, bunları ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*