Vodafone 15 GB bedava internet kampanyası

vodafone bedava internet
vodafone bedava internet

Ülkemizin yüksek abone sayısına sahip operatörü olan Vodefone Eylül ve Ekim 2020 dönemi için yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında Vodafone 1 – 3 – 5 – 8 ve 15 GB ücretsiz internet paketlerini kullanıcılarına dağıtacak. Vodafone 15 GB bedava internet kampanyası kapsamında neler yapılması gerektiğine ve nasıl kazanılacağını sizin için araştırdık.

Bu kampanyada ilk etap Vodafone arkadaşını davet eden müşterilerine 15 GB bedava internet veriyor. Farklı operatörde olan bir arkadaşını, Vodafone’a geçmeye ikna eden Vodafone kullanıcısı 15 GB hediye internet alacak. Bu kampanya faturalı hat sahiplerinin katılımlarını kabul ediyor. Getirilecek arkadaş sayısı ise sınırsız. Kaç arkadaşını getirirse, o kadar hediye alabilecekler.

Vodafone Aboneleri E-Faturaya Geçince Bedava 1 GB İnternet Kazanıyor

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone 5gb Bedava İnternet

Ayrıca Vodafone kağıt fatura kullanan ve bunu e-faturaya geçiren abonelerine 1 GB internet hediye diliyor. Bunun için abonelerin güncel e-posta adreslerini 7000’e SMS olarak göndermeleri yeterli oluyor. İşlemin başarılı olmasının ardından 1 GB ücretsiz internet hatta tanımlanacak.

Yine Vodafone yanımda uygulamasını cihazına indirerek kullanan aboneler, farklı dönemlerde hediyelere ulaşabiliyor. Vodafone 15 GB bedava internet ya da diğer hediyeleri kazanabiliyor.

vodafone 15gb bedava internet

Vodafone 3GB Bedava İnternet Kazanmak İçin Seviyorum İnterneti Kampanyası

Seviyorum interneti kampanyası dahilinde Vodafone bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Bunun içinde Vodafone Seviyorum İnterneti testini çözmeniz yeterlidir. Test sonrasında anında Vodafone 3GB internet hattınıza yüklenecektir. Bu test oldukça kolay ve birkaç sorudan oluşuyor. Testin asıl amacı, Vodafone abonelerinin internet kullanım alışkanlıklarını belirlemeye yöneliktir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma

Tüm bu kampanyalar için nasıl başvuru yapılacağı, nasıl hak kazanılacağı anlatılmıştır. Bu işlemlerin ardından hattınıza yüklenen bedava GB internetleri dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ancak paket bittiğinde ya da kullanım süresi dolduğunda 1KB üzerinden mevcut tarifeniz dikkate alınarak ücretlendirilme yapılacaktır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*